Telefon

Galaxy A54 özellikleri kesinleşti! Bu özelliklerle segmentinde rakipsiz olabilir!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, bir taraftan yeni amiral gemisi serisi Galaxy S23’ün üzerinde çalışmaya devam ederken, öteki taraftan ise daha makul fiyatlı lakin güç olarak birçok amiral gemisine baş tutabilecek Galaxy A54 modeline baş yormaya devam ediyor. Yeni akıllı telefon modelinin dün itibariyle 3C sertifikasyon sürecinde görüldüğünü ve bu sayede birçok özelliğinin katılaştığını de söyleyelim.

Hem telefonun son gelen özelliklerini hem de daha evvelden öğrendiklerimizi bir ortada harmanlayacak olursak, Galaxy A54’ün karşımıza 6,5 inç büyüklüğünde Harika AMOLED ekranla çıkması bekleniyor. Gücünü Snapdragon 888 yonga setinden alarak herkesi şaşırtacak olan Galaxy A54 bu işlemci kümesini 8GB RAM ve 128GB dahili depolama alanıyla destekleyecek.

Galaxy A54 özellikleri kesinleşti! Bu özelliklerle segmentinde rakipsiz olabilir!

Telefonun art yüzeyine baktığımız vakit bu alanda 50MP + 8MP + 5MP’den oluşan üçlü bir kamera kurulumunun yer alacağını görüyoruz. Ön yüzeyde ise aygıtın selefine nazaran rastgele bir değişikliğe gitmesi beklenmeyip, tekrar 32MP’lik tek bir sensörün bizleri karşılayacağını söyleyebiliriz.

Elektriksel gücünü 5.100mAh’lık bataryasından alacak olan telefonun bu sayede selefinden 100mAh kadar daha büyük bir pile sahip olacağını öğrenmiş olduk. Üstelik bu pilin 25W süratli şarj teknolojisiyle destekleneceğini de belirtelim. Şayet argümanlar doğruysa Güney Koreli teknoloji devi bu yeni akıllı telefon modelini 2023 yılının Mart ayında tanıtacağını söyleyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!