Telefon

Galaxy S23 serisine ait can sıkan tez bir sefer daha gündeme geldi

Akıllı telefon dünyasının en kıymetli serilerinden biri olan Galaxy S, 1 Şubat itibariyle yeni modellerine kavuşacak. Bir müddettir yeni akıllı telefonların tanıtımının yapılacağı Galaxy Unpacked aktifliği için ortalıkta türlü söylentiler ve farklı tarihler dolaşıyordu. Son olarak 7 Nisan olarak güncellenen bu beklenti tarihi, Samsung tarafından yapılan açıklamayla yalanlanmış oldu.

Samsung Kolombiya tarafından yapılan açıklamayla birlikte Galaxy S23 serisinin tanıtım tarihinin 1 Şubat olacağını öğrenmiş olduk. Tabi tarihin belirli olmasıyla birlikte, bu akıllı telefonu satın almak isteyenler de geri sayıma geçti. Lakin bugüne ortaya atılan son argüman, Galaxy S23 modellerini satın almak isteyenlerin canını sıkabilir.

Galaxy S23 serisine ait can sıkan sav bir sefer daha gündeme geldi

Daha evvel de birçok kez lisana getirilen bu teze nazaran Galaxy S23 serisi, artırımlı fiyatlamayla gelecek. Buna nazaran serinin standart modeli olan Galaxy S22 geçtiğimiz yıl 799 dolardan satışa sunulmuşken, bu yılın baz modeli olan Galaxy S23 için bu fiyat 899 dolar yahut biraz daha üzerinde olabilir.

Benzer durum tabi ki seride bulunan başka modeller için de geçerli. Sav sahibi duyum hesabına nazaran hem Galaxy S23 Plus’ın hem de Galaxy S23 Ultra’nın fiyatları en az 100’er dolar zamlanacak. Ne diyelim, umuyoruz ki bu tez hakikat değildir ve aslında yüksek olan amiral gemisi fiyatlarına bir yenisi daha eklenmez.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!