Telefon

Galaxy S23 serisinin hangi renklerle geleceği netleşti

Samsung için teknoloji dünyasının iki devinden biri diyebiliriz. Hakikaten akıllı telefon pazarının değerli bir kısmına hükmeden Samsung ve Apple bu mevzuda rakiplerinden çok ötede. İşte bu farkı korumak isteyen Samsung, yeni amiral gemisi serisi Galaxy S23 üzerinde çalışmaya devam ediyor.

Ünlü duyumcu Ross Young tarafından paylaşılan bilgiye nazaran, yeni seri karşımıza sırf 4 renk seçeneği ile çıkacak. Buna nazaran 2023 yılının birinci aylarında görebileceğimiz Galaxy S23 serisinde siyah, yeşil, bej ve açık pembe renk seçenekleri bulunacak. Tabi burada akıllara neden beyaz renk seçeneği yok sorusu gelebilir. Burada akıllara gelen birinci karşılıksa, Samsung’un bunu daha sonra ön saflara sürebileceği oluyor.

Galaxy S23 serisinin hangi renklerle geleceği netleşti

Öte yandan geçtiğimiz günlerde gelen sızıntılarla birlikte Galaxy S23 serisi hakkında birinci kıymetli bilgileri edinmiştik. Buna nazaran serinin iki modeli yani Galaxy S23 ve Galaxy S23 Plus batarya kapasitelerindeki artışla gelecek. Geçtiğimiz yıl Galaxy S22 modelinde gördüğümüz 3.700mAh’lık batarya, S23 modeliyle birlikte 3.900mAh’a yükselirken, S22 Plus’da gördüğümüz 4.500mAh’lık bataryanın ise S23 Plus’la birlikte 4.700mAh’a çıkacağını anlamıştık.

Son olarak Galaxy S23 Pro modelinde ise, selefine nazaran rastgele bir batarya değişimi olmayacak ve bu sene de amiral gemisi karşımıza 5.000mAh’lık bataryayla gelecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom