Telefon

Galaxy S23 Ultra, 12 megapiksellik ön kamerası ile savlı geliyor

Samsung’un amiral gemisi serisi için geri sayım başladı. Şirket, serinin en değerli oyuncusu Galaxy S23 Ultra’ya başka bir değer veriyor. Sızıntılarıyla birçok özelliğinden haberdar olduğumuz model, özçekim kamerasıyla da isminden kelam ettirmek istiyor.

Galaxy S23 Ultra ön kamerası, “Pro” modu ve “Dual Pixel” teknolojisine sahip olacak

Bilindiği üzere Samsung, Galaxy S22 Ultra’nın ön kısmında 40 megapiksellik bir sensör kullanmıştı. Beklenen yeni modelde ise büyük bir düşüş yaşanacak. 50 megapiksel sensör yerini 12 megapiksel bir özçekim kamerasına bırakacak. Lakin bu kalitenin düştüğü manasını tanışımıyor.

Sızıntı haberleriyle tanınan Ahmed Qwaider isimli bir kaynağın haberine nazaran kalite daha da artacak. Buna nazaran Galaxy S23 Ultra ön kamerası, artık “Pro” modunda çalışacak. “Dual Pixel” teknolojisi bulunacak kamerada az ışıkta yüksek kalitede görseller elde etmeye yarayacak gece çekimi özelliği de bulunacak.

Beklenen Samsung modeli, art tarafta da savlı bir kamera dizilimine sahip olacak. OIS dayanaklı 200 megapiksel ana sensörle çekim yapabilen model, geniş açılı olarak 108 megapiksel çözünürlüğüne sahip. Ayrıyeten 12 megapiksel telefoto ve 12 megapiksel dördüncü bir kamera yer alıyor.

Önümüzdeki haftalarda 1199 dolardan başlayan fiyatlarla sahne alması beklenen Samsung modeli, Geekbench 5 testinde görebileceğiniz üzere tek çekirdekte 1566, çoklu çekirdekte ise 5179 puan elde etti. Serinin kutudan Android 13 tabanlı One UI 5.1 ile geleceği gelen bilgiler ortasında.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking