Telefon

Galaxy S23 Ultra için ortaya atılan son tezler akıllı telefon kullanıcılarını heyecanlandırdı

Akıllı telefon dünyasının en kıymetli serilerinden biri olan Galaxy S, yakın vakitte yeni modellerine kavuşacak. Şahsen Samsung tarafından yapılan açıklamaya nazaran yeni modellerin tanıtılacağı Galaxy Unpacked aktifliği 1 Şubat 2023 tarihinde düzenlenecek. Bu aktiflikte tanıtılacak telefonlar ise Galaxy S23, Galaxy S23 Plus ve Galaxy 23 Ultra olacak.

Ancak her sene olduğu üzere bu sene de Galaxy S23 Ultra modeli aktiflik öncesi en çok gündeme gelen isim olmaya devam ediyor.

Galaxy S23 Ultra için ortaya atılan son argümanlar akıllı telefon kullanıcılarını heyecanlandırdı

Son sızıntılara baktığımız vakit bu sefer de telefonun hoparlör kalitesi ve kamera ayrıntılarıyla isminden bahsettirdiğini görüyoruz. Ünlü duyum platformu Ice Universe tarafından ortaya atılan son savlara nazaran Galaxy S23 Ultra modeli selefine nazaran çok daha kaliteli ve gelişmiş bir hoparlör düzeneği ile gelecek.

Benzer halde telefonun mikrofon kalitesini de arttıracağını ve bu sayede hem konuşma sırasında hem de görüntü kaydı basamağında çok daha üst düzey bir performansa imza atacağını belirtelim. Öte yandan kamera konusunda zati değerli güncellemeler alması beklenen Galaxy S23 Ultra’nın, bilhassa “odaklanma” ve “sarsıntı önleme” başlıklarında çok büyük atılımlar yapacağı belirtiliyor. Bakalım 1 Şubat’ta tanıtılacak olan Galaxy S23 Ultra bu beklentilerin ne kadarını karşılayabilecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking