Telefon

Galaxy S23’ün fiyatlı belirli oldu! Türkiye’de ne kadar olacak?

Güney Kore’nin teknoloji devi Samsung, 1 Şubat’ta gerçekleştireceği Unpacked etkinliğinde merakla beklenen Galaxy S23 serisi tanıtılacak. Şimdiye kadar seriyle ilgili pek çok sızıntı ve tez ortaya çıktı. Fakat serinin fiyatlandırmasıyla ilgili rastgele bir bilgi yer almıyordu. Galaxy S23 fiyat sızıntıları ortaya çıktı.

Samsung’un merakla beklenen Unpacked aktifliğinin yaklaşmasıyla birlikte ortaya çıkan sızıntılar da ortaya çıkmaya devam ediyor. Serinin teknik özellikleriyle ilgili birçok özellik ortaya çıksa da fiyatlandırma açısından rastgele bir bilgi yer almıyordu. Lakin ABD’deki bir operatörden sızan evrak, S23 serisiyle ilgili pek çok bilgiyi ortaya çıkardı.

Galaxy S23 serisinin ABD versiyonunda fazla bir fiyat artışı olmayacak. Ayrıyeten firmaların özel fiyatlandırmalar yaptığını ve Samsung’un da bu firmalar içinde yer aldığını belirtmek gerekiyor. Bu yazımızda sizlerle öncelikle ABD’deki fiyatları paylaşacağız. Akabinde da Türkiye’deki fiyatlandırmayı paylaşacağız.

Galaxy S23 serisinin iddiası Türkiye fiyatları ise şu formda:

Samsung Galaxy S23 ( 14 bin 491 TL + vergiler): 29 bin 512 TL
Samsung Galaxy S23 Plus (18 bin 118 TL + vergiler): 36 bin 899 TL
Samsung Galaxy S23 Ultra (21 bin 745 TL +vergiler): 44 bin 287 TL

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking