Telefon

Galaxy Z Flip4 Maison Margiela Edition tanıtıldı: Enteresan tasarım!

Samsung, geçtiğimiz ay Parisli haute couture konutu Maison Margiela ile iş birliği yaptığını duyurmuştu. Galaxy Z Flip4 Maison Margiela Edition’ı çıkarmaya hazırlandığını açıklayan şirket, telefonu tanıttı.

Samsung, Galaxy ailesinin en yeni üyesini tekrar tasarlamak için Maison Margiela ile iştirak kurduğunu ve Samsung Galaxy Z Flip4 Maison Margiela Edition’ın her öğesinin Margiela’nın özgünlüğüne ve bedellerine odaklandığını söylüyor. Ve Maison Margiela’nın telefondan kullanıcı tecrübesine, aksesuarlara ve ambalajlara uzanan ikonik tasarım ideolojisinin telefonda görülebileceğini tez ediyor.

Samsung Galaxy Z Flip4 Maison Margiela Edition, mat bir kaplama ile beyaz renkte geliyor. Birebir vakitte, akıllı telefonun iç devrelerini belirtmek için ince, yarı saydam çizgiler içeren çekirdeğini ortaya çıkarmak için bir objenin dış katmanlarını geriye hakikat soyan Fransız moda konutunun “decortique” tekniğini de dizaynında barındırıyor. Ek olarak, Samsung Galaxy Z Flip Maison Margiela Edition, sınırlı sayıda üretilen akıllı telefonun beyazla olan istikrarını tamamlamak için mat gümüş beyaz bir çerçeveye sahip. Samsung Galaxy Z Flip Maison Margiela Edition, şahsa özel simgeler ve duvar kağıdı çizimleri içeren yeni bir UX dizaynıyla birlikte geliyor. Margiela’nın tasarım öğeleri, telefonun aksesuarlarına ve ambalajına da uzanıyor. Hudutlu sayıda üretilen akıllı telefon, telefonun halini ortaya çıkaran bir kutu içinde geliyor. Kutu içerisinde iki adet telefon kılıfı bulunuyor. Biri Maison Margiela’nın bianchetto tekniğini yansıtan deri bir çanta ve beyaz bir tuvale ve anonimliği simgeleyen dört dikişli ambleme sahip. İkinci ise Maison Margiela’nın halka tutucu olarak yine tasarlanan ikonik sayısal kodlama halkası.

Samsung Galaxy Z Flip4 Maison Margiela Edition, 1 Aralık’tan itibaren Hong Kong, Fransa ve Güney Kore’de satışa sunulacak, lakin fiyatı şimdi bilinmiyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - Betgol kirala - Ronabet kirala - Totobo kirala - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom