Telefon

Galaxy Z Flip5’e sağlam rakip! Oppo Find N2 Flip dizaynıyla yok artık dedirtti!

Oppo’nun katlanabilir dünyaya birinci girişi, yaklaşık bir yıl evvel, yıllık Oppo Inno Day aktifliği sırasında tanıtılan Find N ile gerçekleşmişti. Bu yıl Inno Day 2022’de halefini göreceğimiz söylentileri dolaşıyor ve buna katlanabilir bir telefonun da katılacağı düşünülüyor. Sav edilen Oppo Find N2 Flip’in kısa bir uygulamalı görüntüsü sızdırıldı.

Piyasaya sürülmemiş birden fazla test aygıtı üzere, Find N2 Flip de olağan hami kılıfla kaplıydı. Büyük iç ekranının üst kısmında 32MP özçekim kamerası için bir delik olduğu görünüyor. Katlanır ekranın 6.8 inç olarak geleceği söyleniyor ve telefonun sağ tarafında ses tuşlarının yanında yana monte edilmiş bir parmak izi tarayıcı olduğu da görülüyor.

Daha değişik olanı, öteki katlanır telefonlara kıyasla çok büyük olan harici ekran. Savlara nazaran, 3.26 inç boyutunda olacak ve Oppo’nun boyutundan yararlanmak için çok sayıda özelleştirme seçeneği ve kullanım durumları eklemesi bekleniyor. Telefonun dış ekranın yanında bir çift kamera var. Bunlar muhtemelen 50MP Sony IMX766 ana sensör ve 8MP Sony IMX355 ultra geniş lens. Geçmiş söylentilere nazaran, Oppo Find N2 Flip’in Dimensity 9000+ yonga seti ve 44W süratli şarjlı 4.300 mAh pil ile donatılacağını öne sürülüyor.

Sızan görüntünün akabinde emniyetli bilgi kaynağı ise Find N2 Flip’in Çin dışında satılacağını doğruladı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking