Telefon

Google İletiler için güncelleme: Sevilen iOS özellikleri eklendi!

Google, bugün yaptığı paylaşımla Google İletiler uygulamasını daha düzgün hale getirmek için birçok yenilik yaptığını duyurdu. Teknoloji devi, bu formda ayrıyeten iPhone kullanıcılarıyla Android kullanıcıları ortasındaki bağlantı eksikliğini de kapatacak. Firma, bu formda Android telefonları iPhone’lardan ayıran farkları kapatacak. Pekala teknoloji devi, Google İletiler uygulaması için hangi özellikleri getirdi, yenilikler neler? Haberin ayrıntılarına daima birlikte göz atalım.

Google Bildiriler, Reaksiyon Ekleme özelliğini nihayet sundu!

Google da son yayınladığı gönderide iletilere Reaksiyon Ekleme özelliğini duyurdu. Reaksiyon ekleme özelliği, WhatsApp, iOS İletiler ve Instagram üzere birçok yerde mevcut. Küme sohbetlerinde hayli sık kullanılan işlev, içeriği farklı iletilere farklı başka geri dönüş sağlamak için tercih ediliyor.

Teknoloji devi Google’ın Bildiriler için duyurduğu yeniliklerden Tek Tek Karşılık Verme özelliği de ön plana çıkanlar ortasında oldu. Bu özellik arka arda gelmiş bildirileri alıntılayarak cevap vermeyi sağlıyor. Toplumsal medya platformlarında da epeyce sık tercih edilen bu işlev, küme sohbetlerinde de karışıklığın önüne geçiyor.

Google İletiler, öbür uygulamaları da etkileyecek birçok özelliği kullanıma sundu. Bunlardan en değerlisi Hatırlatıcı uygulamasıyla ilgili olabilir. Hatırlatıcı ayarlamak gereken bir ileti geldiğinde uygulamayı açmadan Bildiriler uygulaması üzerinden ayarlanabilecek.

Tüm bunlara ek olarak Google İletiler üzerinden YouTube linki geldiği vakit uygulamayı açmadan görüntü izlenecek. Ek olarak kıymetli bildirileri kaydetmek için Yıldız ekleme işlevi da gelen yenilikler ortasında yer alıyor. Şirket, son olarak da Google Haritalar üzerinden bulunan bir işletmeyle kullanıcıların bağlantı kurması için yeni bir özellik getirdi. Bu sayede Android kullanıcıları, bir yere gitmeden evvel süratli bir halde soru sorma imkanına kavuşacak. Ancak tüm bu özellikler, önümüzdeki haftalarda kademeli olarak kullanıcılara gelecek.

Siz okuyucularımız bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Google İletiler için yeni gelen özellikleri nasıl buldunuz? Fikirlerinizi Yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom