Telefon

Google’ın şimdiye kadarki en saklı projesi sızdı: Dudak uçuklatan fiyatıyla “Google Pixel Fold”

Google’ın birinci katlanabilir akıllı telefonu için birden fazla söylenti dolaşıyordu. Lakin bugün ortaya çıkan yeni bir sızıntıya nazaran telefon Pixel Fold olarak isimlendirilecek. Görünüşe nazaran hala “Google’ın şimdiye kadarki en bâtın projelerinden” biri ve teze nazaran önümüzdeki Mayıs ayında Pixel Tablet ile birlikte piyasaya sürülecek olan telefon, Google’ın Chalk (beyaz olarak da bilinir) ve Obsidian (siyah olarak da bilinir) olarak isimlendirdiği iki renkli sürümü ile gelecek.

Cihazın sayısız imgesi her iki renk kümesinde da sızdırıldı, 3B imajlara ve “diğer söylentilere” dayalı olarak yine oluşturuldu. Sızan bilgilere nazaran, Pixel Fold’un “olağan Pixel gibisi performansa” ve Pixel amiral gemisi kamerasına sahip olacağını tez ediliyor. Bir kaynak, aygıtın çok ağır olduğunu vurguladı, lakin bu soru için kıymetli olan “neye kıyasla ağır?” sorusunun karşılığı.

Pixel Fold’un fiyatı da açıklandı: 1.799 dolar. Bu tam olarak Samsung Galaxy Z Fold4’ün Ağustos ayında ABD’de piyasaya sürdüğü fiyat ve telefon yakın gelecekte Pixel Fold’un ana rakibi olacak. Bununla birlikte, Google’ın katlanabilir eseri piyasaya çıktığında, Galaxy Z Fold4 katiyen fiyatı için indirim almış olacak, bu nedenle Pixel Fold’un insanları kendine çekmek için kâfi ayırt edici noktaya sahip olup olmayacağını göreceğiz.

Pixel Fold’un “kamera çubuğu”, kenarlara kadar gitmediği için Pixel 7 ve 7 Pro’daki kadar geniş değil. Biri dış ekrana açılan deliğin içinde, başkası ise iç ekranın tuhaf derecede büyük üst çerçevesinin sağ tarafında olmak üzere iki adet 9,5 MP selfie kamerası var. Güç düğmesi gömülü parmak izi okuyucuya sahip ve telefonda biri üstte, başkası altta olmak üzere iki hoparlör var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al