Telefon

Google’ın şimdiye kadarki en zımnî projesi sızdı: Google Pixel Fold

Google’ın birinci katlanabilir akıllı telefonu için birden fazla söylenti dolaşıyordu. Fakat bugün ortaya çıkan yeni bir sızıntıya nazaran telefon Pixel Fold olarak isimlendirilecek. Görünüşe nazaran hala “Google’ın şimdiye kadarki en saklı projelerinden” biri ve argümana nazaran önümüzdeki Mayıs ayında Pixel Tablet ile birlikte piyasaya sürülecek olan telefon, Google’ın Chalk (beyaz olarak da bilinir) ve Obsidian (siyah olarak da bilinir) olarak isimlendirdiği iki renkli sürümü ile gelecek.

Cihazın sayısız manzarası her iki renk kümesinde da sızdırıldı, 3B imgelere ve “diğer söylentilere” dayalı olarak tekrar oluşturuldu. Sızan bilgilere nazaran, Pixel Fold’un “olağan Pixel gibisi performansa” ve Pixel amiral gemisi kamerasına sahip olacağını argüman ediliyor. Bir kaynak, aygıtın çok ağır olduğunu vurguladı, fakat bu soru için kıymetli olan “neye kıyasla ağır?” sorusunun karşılığı.

Pixel Fold’un fiyatı da açıklandı: 1.799 dolar. Bu tam olarak Samsung Galaxy Z Fold4’ün Ağustos ayında ABD’de piyasaya sürdüğü fiyat ve telefon yakın gelecekte Pixel Fold’un ana rakibi olacak. Bununla birlikte, Google’ın katlanabilir eseri piyasaya çıktığında, Galaxy Z Fold4 mutlaka fiyatı için indirim almış olacak, bu nedenle Pixel Fold’un insanları kendine çekmek için kâfi ayırt edici noktaya sahip olup olmayacağını göreceğiz.

Pixel Fold’un “kamera çubuğu”, kenarlara kadar gitmediği için Pixel 7 ve 7 Pro’daki kadar geniş değil. Biri dış ekrana açılan deliğin içinde, oburu ise iç ekranın tuhaf derecede büyük üst çerçevesinin sağ tarafında olmak üzere iki adet 9,5 MP selfie kamerası var. Güç düğmesi gömülü parmak izi okuyucuya sahip ve telefonda biri üstte, başkası altta olmak üzere iki hoparlör var.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al