Teknoloji

Hogwarts Legacy’nin sistem ihtiyaçlarında can sıkan güncelleme

Oyun dünyası, pandeminin başlamasıyla birlikte önemli bir darbe almış ve hayli uzun bir mühlet bu durum geride bırakılamamıştı. Lakin bilhassa 2022 yılının ortalarına gerçek sis bulutu dağılmaya başladı ve hoş haberler birbiri arkasına gelmeye başladı. Oyun bölümünün önde gelen isimlerine nazaran 2023 yılı ise tam bir geri dönüş yılı olacak. Yeni devrin en değerli isimlerinden biri de kuşkusuz Hogwarts Legacy olacak.

Ülkemizde birinci olarak 10.000-TL’ye açılan ön sipariş fiyatıyla gündeme gelen Hogwarts Legacy, daha sonra bu fiyatın yanılgılı olduğunun anlaşılmasıyla bir kere daha tanınan olmuştu. Geçtiğimiz günlerde ön siparişe açılan oyun, Steam’de en çok satılan ön sipariş oyunu olarak da bir sefer daha isminden bahsettirmeyi başardı. Hogwarts Legacy’i gündeme getiren son olaysa, sistem ihtiyaçlarında yapılan güncelleme oldu.

Hogwarts Legacy’nin sistem ihtiyaçlarında can sıkan güncelleme

Düne kadar en az sistem ihtiyacı için 8GB RAM talebinde bulunan oyun, artık bu hududu 16GB’a çekti. Tabi bu da oyunu minimum sistem ihtiyaçlarıyla oynayacak milyonlarca bilgisayar kullanıcısının canını sıktı. Bununla birlikte artık bu oyunu oynayabilmek için bilgisayarı en az sistem ihtiyaçlarına çekmekten öteki deva yok. İşte Hogwarts Legacy’nin yenilenmiş asgarî sistem ihtiyaçları:

– İşletim Sistemi: Windows 10

– İşlemci: Intel Core i5-6600 yahut AMD Ryzen 5 1400

– Bellek: 16 GB RAM

– Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 4GB yahut AMD RX 470 4GB

– DirectX: Sürüm 12

– Depolama: 85 GB kullanılabilir alan

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking