Teknoloji

Honda Civic kampanyalı fiyatıyla şaşırttı! Yalnızca 3 gün geçerli!

Bildiğiniz üzere Honda Civic büsbütün yenilendi. Yeni bir görünüm kazanan model, markanın daha fazla şahsa hitap etmek istemesi sayesinde artık çok daha ağır başlı bir yapıya büründü. Daha çok genç kullanıcı kitlesi ile ilerleyen Honda Civic, bu tasarımı ile orta yaşlı kullanıcıları da kendisine çekmeyi hedefliyor. Japon üreticinin bu bahiste ne kadar başarılı olacağını ise vakit gösterecek.

Honda Civic fiyat listesi: O artık ağır başlı!

Sektörde Toyota Corolla’dan yaşlı arabası, Honda Civic’ten ise genç arabası diye bahsedilir. Her iki marka da bu algıları kırmak için çok fazla efor harcıyor.

Toyota, Corolla’nın genç kullanıcılar tarafından daha fazla tercih edilmesi için çalışırken, Honda ise mühendislerini bunun tam aksisi bir durum için görevlendirdi.

Netice itibariyle karşımıza yeni Honda Civic geldi. Eskiye göre çok daha oturaklı bir yapıya bürünen Civic, maksat kitlesini de böylelikle belirlemiş oldu. Model hali hazırda 749.300 TL’lik bir başlangıç fiyatına sahip.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - İstanbul Eşya Depolama - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!