Telefon

Honor Magic 5 serisinden yeni haberler var

Geçtiğimiz yıla olumlu manada damga vuran şirketlerden biridir Honor. Huawei çatısı altından ayrıldıktan sonra yavaş lakin kararlı bir halde yol kat eden Çinli şirket, 2022 yılında adeta vites arttırmış ve piyasaya sürdüğü pek çok akıllı telefon modeliyle isminden bahsettirmeyi başarmıştı.

Geçtiğimiz yıl yakaladığı başarıyı bu yılda da sürdürmek isteyen Honor, bunun için birinci etapta sahneye güçlü aygıtlarla çıkmak isteyebilir. Çinli bir sertifikasyon sitesi sayesinde birtakım bilgilerini öğrendiğimiz Honor Magic 5 serisi ise bu adım için tahminen de biçilmiş kaftan olabilir.

Honor Magic 5 serisinden yeni haberler var

Bugüne kadar edindiğimiz bilgilere nazaran seri, Honor Magic 5, Honor Magic 5 Pro ve Honor Magic 5 Ultimate modellerinden oluşacak. Son sızıntılar ele alındığında, Honor Magic 5 modelinin gücünü Snapdragon 695 yonga setinden alacağını başka iki aygıtın ise Snapdragon 8 Gen 2 takviyesiyle karşımıza çıkacağını gösteriyor.

Serinin ortanca modeli Honor Magic 5 Pro’nun daha evvel sızdırılan bilgileri hatırlandığında, bu telefonun 6,78 inç büyüklüğünde 1312 x 2848 piksel OLED ekrana sahip olacağını söyleyebiliriz. İşlemci kümesini 8GB RAM + 256GB dahili depolama alanıyla desteklemesi beklenen telefonun art yüzeyinde merkezinde 50MP’lik lens bulunan dörtlü kamera yapısının olacağını söyleyebiliriz.

Ön yüzeyde 12MP’lik bir lense yer verecek olan telefonun elektriksel gücünü ise 4.700mAh’lık bataryasından alacağını belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking