Teknoloji

HUAWEI nova 10 Serisi Telefonlar Satışa Sunuldu

HUAWEI nova Serisi, selfielerden vlog çekmeye kadar, taşınabilir ön kamera teknolojisindeki yeniliklere geliyor. HUAWEI Multi-Vision Fotoğrafçılığı ile nova 10 Pro, yüksek kaliteli çift ön kamera merceklerine sahip. Bir lens, yüksek çözünürlük ve başarılı ışık hassasiyeti sunan 100 derecelik geniş açı ve 4K görüntü desteklerken, bölümün birinci öne bakan 60MP Ultra Geniş Otofokus Kamerasına sahip. Dalda bir diğer birinci olan öne bakan 8 MP Portre Yakın Çekim Kamerası, 2X optik yakınlaştırmayı ve 5X’e kadar dijital yakınlaştırmayı destekleyerek portre tecrübesi sunuyor.

HUAWEI nova 10 Pro ayrıyeten, her bir pikselin fotoğraf ve odaklanmaya ayrıldığı Dört Etaplı Algılamalı (QPD) Anında AF ile oluşturulmuş kesimin birinci ön kamerasına da sahip. Yaygın bir otomatik odaklama merceği ile karşılaştırıldığında, odak suratında yüzde 30’luk bir artış vaat eden QPD AF, geniş açılı imajların çözünürlüğünü yüzde 119 oranında güzelleştiriyor. Portre Yakın Çekim Kamerası ile birleştiğinde ve ana mevzuya otomatik odaklama kullanıldığında, yakın çekim portreler artık çözünürlükte yüzde 150 artış sağlıyor.

XD Fusion çerçeve kompozisyonu ayrıyeten her senaryo için taşınabilir fotoğrafçılığı geliştiriyor: Hassas bokeh efektleri elde etmek için önden aydınlatma, geriden aydınlatma ve çoklu pozlamalı yüksek dinamik aralıklı (HDR) çekimler, kullanıcıların bir tıklamayla net ve yüksek kaliteli yakın portreler çekmesine yardımcı oluyor.

0.7X~5X Özgür Yakınlaştırma sayesinde HUAWEI nova 10 Pro, 54 mm portre odak uzaklığı, 27 mm geniş açı odak uzaklığı ve 19 mm ultra geniş açılı odak uzaklığı yakalayarak her uzaklıktan dengeli ve kusursuz imaj kalitesi sunuyor.

HUAWEI nova 10 Pro’nun art kamerası 50MP Ultra Vision Photography ile donatıldı. Art kamera, ışık alımını yüzde 40 artıran Huawei’nin amiral gemisi sınıfı RYYB Renk Filtresi Dizisini benimsiyor. Ayrıyeten, düşük ışıklı ortamlarda ülkü fotoğrafçılık sonuçları sunan QPD ve sıfır deklanşör gecikmesi teknolojisi (ZSL) ile Anında AF’nin yanı sıra AI Anlık Manzara fonksiyonu de destekleniyor.

HUAWEI nova 10 Pro, çift ön kameraların yükseltilmiş otomatik odaklama yetenekleriyle, kadraj içindeki farklı objelerin odağını akıllı bir halde değiştirebilir Vitrin Odak fonksiyonu aracılığıyla, iç yerde çekilen vlog’larda bile objelerin net bir biçimde görüntülenmesine imkan tanır. Birebir anda çekim yapmak için akıllı telefonun birden fazla kamerasını kullanabilir ve hem ön hem de art kameralardan oluşan çift ön kameranın ve ayrıyeten fotoğraf içinde fotoğraf çekiminin kombinasyonu ile çok kameralı bir çekim tecrübesi sunarken, öznenin yüzü, makyajı ve aksesuarlarıyla ilgili tüm ince detayları yakalayabilir. Geniş görüş alanlarına sahip dış yer çekimleri için kullanıcılar, ön kameranın güçlü çift otomatik odaklama özelliklerinden yararlanarak etraftaki doğal manzaraları yakalayarak kolaylıkla 0,7X~5X yakınlaştırma görüntüleri çekmek için yakınlaştırmayı serbestçe ayarlayabilirler.

Arka kamerayı kullanarak kayıt yaparken HUAWEI nova 10 Pro, görüntüdeki kişiyi kilitleyen ve takip eden Follow Focus fonksiyonuyla birlikte geliyor. Kişi süreksiz olarak bloke edilse bile, bu özellik kişinin yerini varsayım ederek odağı bozmuyor. HUAWEI nova 10 Pro, ses izleme, art plan sesi bastırma ve P3 geniş renk gamı fonksiyonlarını birleştiriyor. Nova 10 Serisi ayrıyeten, yüksek kaliteli vlog yapımı için hareketli fotoğrafçılık, görüntü sabitleme, renk derecelendirme, ses alma ve düzenleme teknolojilerini içeren tek tıklamalı bir görüntü oluşturma uygulaması olan Petal Clip’i de içeriyor.

HUAWEI Online Mağaza üzerinden nova 10 Serisi telefonlar satın alan kullanıcılara FreeBuds 4i ve 6 ay uzatılmış Garanti armağan ediliyor. Böylelikle kullanıcılar aygıtlarının garanti mühletini 2,5 yıla çıkartıyorlar. Ayrıyeten nova 10 Serisi telefon ile birlikte Watch Fit 2 Silver satin alındığında akıllı satin fiyatı 1.499 TL’ye düşüyor. Lansmana özel olarak nova 10 Pro’nun fiyatı 16.999 TL olarak belirlenirken, nova 10’un fiyatı 14.999 TL olarak belirtiliyor.

Bunlara ek olarak HUAWEI nova 10 Pro 400 TL ek sepet indirimi ile satışa sunuluyor. Ayrıyeten 30 Eylül – 16 Ekim ortası yapılacak alışverişlerde birinci 10 şahsa ayrıyeten FreeLace Pro ikram edilirken, sonraki 40 bireye de FreeBuds 3 ikram ediliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom