Teknoloji

Huawei Watch Buds ortaya çıktı!

ABD tarafından her alanda ambargo altına alınan Huawei sonunda pes etmek zorunda kaldı. Ancak akıllı telefon ve teknolojik aksesuar üretimini durdurmadı. Hatta akıllı saatleri birçok ülkede en çok satanlar ortasına girmeyi başardı. Bugün ise kablosuz kulaklık ile saat birleşimi yeni aygıtı ortaya çıktı. İşte Huawei Watch Buds…

Huawei Watch Buds, dizaynıyla şaşırttı!

Huawei Watch Buds için geçtiğimiz devirde patent müracaatları yapıldığını gördük. Lakin aygıtın bu kadar erken hayata geçirileceğini kimse kestirim edemedi. Olağan bu durumda Huawei’nin aksesuar pazarını domine etmesinin de yararı oldu.

Zira Huawei, pil ömrü 2 haftaya varan akıllı bileklik ve saatleriyle Türkiye dahil neredeyse tüm Avrupa ve Asya pazarlarında en çok satanlar listesinde birinci 3’e girmeyi başarıyor. Bazen Apple ve Xiaomi’nin gerisinde kalsa da genel itibariyle akıllı telefonlardan bağımsız bir satış başarısına ulaştığını söyleyebiliriz.

Örneğin, Apple Watch alan kullanıcıların hepsi iPhone yahut iPad üzere 2. bir aygıta sahip. Esasen akıllı saati kullanabilmek için muhtaçlığı da var. Xiaomi ise biraz daha bütçe dostu pazara hitap ediyor. Hasebiyle Huawei’nin birkaç yıldır bu alanda asıl rakibinin Samsung (Son devirde öbür Çinli üreticiler de yarışa katıldı) olduğunu söyleyebiliriz.

Fakat akıllı telefon satışıyla pazarı domine eden bu üç markaya karşılık aksesuar alanında dönemsel olarak üstünlük kurabilmek Huawei cephesi için büyük bir adım. Bu başarıyı devam ettirebilmenin tek yolu da inovatif kanıyı sürdürmek.

Huawei’nin Watch Buds ile yaptığı da tam olarak bu. Watch 3 gibisi dizayna sahip bir akıllı saatin içerisine kablosuz kulaklıkları entegre ediyor. Böylelikle saat, kulaklık ve telefon fonksiyonunu tek eserde göreceğiz.

Siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al