Teknoloji

Hyundai çıldırdı! Bu fiyata Bayon bulamazsınız, son 4 gün!

Sıfır araba fiyatlarının daima olarak yükselen ülkemizde, vakit zaman yapılan kampanyalar hayli değerli oluyor. İşte bunlardan birisi de Hyundai Bayon modelinde ortaya çıktı. Yerden hafif yüksek yapısıyla SUV modellerini andıran Bayon, ülkemizde şimdiye kadar epey fazla talep gördü. Pekala lakin kelam konusu aracın kampanyalı fiyat listesi günümüzde nasıl? Gelin bu sorunun karşılığını arayalım.

Hyundai Bayon fiyat listesi: Bu fırsat kaçmaz!

Hyundai Bayon birtakım çevrelerce çok beğenilen bazıları tarafından ise eleştirilen bir tasarım yapısına sahip. 411 litrelik bagaj hacmine sahip olan araba, sınıf gereksinimlerini ziyadesiyle karşılıyor.

Araç her ne kadar art tarafta oturan yolcular için çok ferah bir ömür alanı sunmasa da kabul edilebilir bir diz aralığına sahip diyebiliriz. Pekala lakin Bayon baz donanım düzeyinde nasıl bir fiyattan tüketicilere sunuluyor?

Giriş paketinde 100 beygir güç üretebilen 1.4 litrelik akaryakıtlı bir motora sahip olan araba, manuel bir de şanzımana sahip. Aracın kampanyalı fiyatı ise günümüzde 452.000 TL olarak görünüyor. Fakat şayet bir Hyundai Bayon satın almayı düşünüyorsanız, elinizi çabuk tutmanızda yarar var çünkü fiyatlarda her an değişiklik olabilir. Tüm donanım seçenekleri ve fiyat listesini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al