Teknoloji

İngilizce teknolojinin yeni merkezi: TechtUSA

18 Ekim 2022 tarihi prestijiyle yayın hayatına başlayan TechtUSA, dünyanın dört bir yanından en yeni teknoloji haberlerini kendi özgün kalemiyle İngilizce lisanında okurları ile buluşturuyor. Teknolojiye dair en aktüel haberlerinin kalbinin attığı yeni websitesi TechtUSA tıpkı vakitte farklı kategorilerde de haberleri de okuyucularına sunuyor.

İngilizce teknolojinin yeni merkezi: TechtUSA

BilginPro yazılım şirketi tarafından kurulan TechtUSA global çapta teknoloji, kripto paralar, bilim ve hayat tarzı kategorilerinde yazıları ile gündemin nabzını tutmayı hedefliyor. Dünyanın dört bir yanından toplanmış editör takımı ile en yeni haberleri okuyucuları ile buluşturan TechtUSA global pazarlarda yerini aldı. Fiyatsız ve özgün içerikleri dünya çapında okuyucuları ile buluşturmayı hedefleyen yayın iktisat, kültür, toplumsal medya üzere alanlarda da yazılar sunmaktadır.

TechtUSA’in farkı nedir?

2022 yılında yayın hayatına başlayan TechtUSA yalnızca teknoloji alanında içerikleri sunmakla kalmayıp birebir vakitte kültür, iktisat ve toplumsal medya ile ilgili içeriklere de yer vermektedir. Dünyanın farklı yerlerinden oluşturulan editör kümesine sahip web sitesi farklı vizyonlara ve ilgi alanlarına yer vermesi ve küresel lisan olan İngilizce’yi kullanması ile herkesi ortak bir noktada buluşturabilir.

Teknolojinin merkezinde yer alan takımı ile en yeni haberleri okuyucularına özgün kaleminde sunan TechtUSA metaverse, NFT, kripto paralar üzere alanlarla da yakından ilgilenmektedir. Dünyanın dört bir yanından İngilizce en şimdiki haberlere göz atmak için buradaki linke tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al