Teknoloji

iOS 16.2 yanılgıları, iPhone kullanıcılarını canından bezdirdi!

Apple, iPhone cihazalar için 13 Aralık tarihinde iOS 16.2 güncellemesini yayınlandı. Birçok yenilik sunan bu güncelleme ek olarak kusurları da beraberinde getirdi. Toplumsal medya platformu Reddit üzerinden birçok iPhone kullanıcı iOS 16.2 güncellemesiyle birlikte gelen yanılgılar ile ilgili paylaşımlar yaptı. Pekala, iOS 16.2 güncellemesi ne üzere kusurlar veriyor? Haberin ayrıntılarına daima birlikte göz atalım.

iOS 16.2 sürümü, birçok uygulama için kritik kusur veriyor!

iPhone kullanıcıları tarafından Reddit’te paylaşılan içeriklere nazaran iOS 16.2 güncellemesi birçok yanılgıyı da beraberinde getirdi. Bu yanılgılardan birincisi şarjın süratli bir formda güncelleme alan tüm aygıtlarda tükenmesi oldu. Şarjın iPhone’lar için süratli tükenmesi, birçok Apple müşterisi tarafından toplumsal medyada şikayet konusu oldu.

iOS 16.2 güncellemesiyle gelen kusurlar ortasında kameranın donması da yer alıyor. Kamera uygulamasına giren iPhone kullanıcıları, anlık fotoğraf çekmek istedikleri durumlarda uygulamadan yararlanamıyor. Bunlara ek olarak akıllı telefonlarda klavyenin geç açılması ya da açılırken donma yanlışı da iOS 16.2 güncellemesinde yer alıyor.

Tüm bunlar dışında Apple Music, HomeKit ve Odak Modları ile ilgili de misal birtakım meseleler iOS 16.2 güncellemesi için Reddit paylaşımları ortasında mevcut. iOS 16.2 güncellemesi, iPhone 8 dahil olmak üzere devamında tanıtılan bütün telefonlarda yükseltilebiliyor. Bu nedenle yanılgıların model bazlı değil de güncelleme odaklı olduğu varsayım ediliyor.

Öte yandan son olarak iOS 16.3 Beta 2 güncellemesi yayınlandı. Tekrar de Apple’ın buna bir mühlet daha verip ve öne iOS 16.2.1 güncellemesini yayınladıktan sonra iOS 16.3 güncellemesini sunması da beklenenler ortasında.

Siz okuyucularımız bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de güncellemede bu kusurları yaşadınız mı? Görüşlerinizi Yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking