Telefon

iOS 16’nın kilit ekranı özelliğinde bilinmeyen bir ayrıntı ortaya çıktı

Apple’ın en uygun yaptığı şeylerin başında tabi ki eserlerini ve bu eserlerin özelliklerini pazarlaması geliyor. Bugüne kadar onlarca farklı örneğine şahit olduğumuz üzere, Apple daha evvel onlarca farklı modelde gördüğümüz bir özelliği kendi telefonu için tanıttığında, güya bu teknolojiden birinci sefer bahsediyormuş üzere bir algı yaratıyor ve ister istemez kullanıcılar da bu özelliklerin Apple’da kendini bulduğunu düşünüyor.

İşte bu durumun bir benzerini de iOS 16’nın özelleştirilebilir kilit ekranı özelliğinde görüyoruz. Aslında bu cinsten özellikleri bugüne kadar pek çok farklı markada görmüştük. Bununla birlikte Apple tarafından tanıtılan bu özellik, tekrar de iPhone kullanıcılarının en çok beğendiği gelişim olarak kayıtlara geçti.

iOS 16’nın kilit ekranı özelliğinde bilinmeyen bir ayrıntı ortaya çıktı

Öte yandan bugün ortaya çıkan yeni bir bilgiyse, şimdi bu özellik hakkında bilmediğimiz şeyler olduğunu ortaya koydu. Buna nazaran kullanıcılar kişiselleştirilebilir kilit ekranı için en fazla 200 farklı tasarım yaparak saklayabilecekler. Öte yandan 201. Kilit ekranını oluşturmak isteyen kullanıcıların birinci olarak mevcut kilit ekranlarından birini silmesi gerekecek.

Aynı vakitte şayet 200 tane kilit ekranı tasarladıysanız ve 1. Sıradakini kullanırken, bir anda 198. Sıradakini kullanmayı isterseniz o vakit bu dizaynların hepsini yana kaydırarak geçmeniz gerekecek zira Apple bu menüde istediğiniz kilit ekrana direkt gitmenizi sağlayacak bir butona yer vermediğimden, bu geçiş sürecini manuel olarak yapmalısınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!