Telefon

iPad ve MacBook’ların tanıtım tarihi muhakkak oldu!

Apple geçtiğimiz ay tanıttığı iPhone 14 serisiyle dikkatleri üzerine toplamıştı. Üzerinden vakit geçmeden yeni eserlerinin önümüzdeki günlerde tanıtacağı bilgisi ortaya çıktı. Apple ile ilgili sızıntı paylaşan Mark Gurman, yeni çıkacak MacBook Pro ve iPad Pro için tarih verdi. Pekala yeni aygıtlar ne vakit pazara çıkacak ve özellikleri neler olacak? Habere daima birlikte göz atalım.

M2 iPad Pro, Kasım ayında tanıtılacak!

Mark Gurman, bugün M2 iPad Pro’nun Kasım ayında tanıtılacağını açıkladı. Aygıtın ekranının 11 inç ve 12.9 inç büyüklüğündeki iki seçenekle gelmesi bekleniyor. Ünlü analist Gurman, M2 iPad Pro dışında ek olarak bir de giriş düzeyinde bir tablet tanıtılacağını da açıkladı. A14 Bionic işlemciyle gelecek iPad Air’in 5G dayanaklı ve USB-C kontağına sahip olacak.

Mark Gurman, yeni tanıtılacak tabletlerin aktiflik olmadan yalnızca basın açıklamasıyla duyurulacağını düşünüyor. iPadOS 16.1 güncellemesinin de 24 Ekim tarihinde çıkacak olması tabletlerin kısa müddet içinde pazara çıkmasını desteklemiş oluyor. iPad Pro ve iPad Air’in öteki özellikleri ve fiyatıyla ilgili öteki bilgi ise şimdilik mevcut değil.

MacBook’lar 2022 yılının sonlarında tanıtılacak!

Tabletler için birçok kestirimde bulunan Mark Gurman, MacBook’ların da 2022 yılının sonunda tanıtılacağını düşünüyor. Ancak öteki analistler ise bilgisayarların tabletlerle birlikte Kasım ayında ve bir lansman içerisinde tanıtılacağını belirtiyor.

M2 Pro ve M2 Max ismiyle görücüye çıkacak dizüstü bilgisayarların ekranları, 14 ve 16 inç büyüklüğünde olacak. Ayrıyeten ek olarak teknoloji devinin M2 işlemcili bir küçük MacBook üzerinde çalıştığı argümanları da mevcut. Fakat bu eserin ne vakit pazara çıkacağı şimdilik meçhul.

Siz okuyucularımız bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizin yeni iPad ve MacBook’lardan beklentileriniz neler? Niyetlerinizi Yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Apple
ipad
iPad Air
ipad pro
macbook

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/