Telefon

iPhone 14 daima sorun çıkarıyor: Bu kez SIM kart yanlışı

7 Eylül’deki lansmanından bu yana, iPhone 14 kullanıcılarının karşılaştığı birinci kusur değil. iPhone 14 serisi, ne yazık ki tüketiciler ortasında sayısız soruna yol açtı. Aygıt aktifleştirme sıkıntısından titrek kameraya ve posta kusuruna kadar, iPhone 14 serisi çeşitli sıkıntılara neden olmuştu. Fakat Apple, iOS 16‘ya yaptığı ardışık güncellemelerle ortaya çıkan meseleleri düzeltti.

Şimdi yeni bir sorun ortaya çıktı üzere görünüyor. Birkaç kullanıcı, hücresel bilgi ve SIM kart desteği ile ilgili bir yanılgı aldığını bildirdi. Bunun üzerine şirket sorunu araştırdığını söyledi ve bunun bir donanım sorunu olmadığını tabir etti. Bir sonraki iOS güncellemesi ile iPhone 14 serisindeki bu yeni SIM kart sorununun çözüleceği düşünülüyor.

Apple şimdi bir süreksiz tahlil sağlamadı, lakin Mac Rumors tarafından bildirildiği üzere, iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max kullanıcıları “SIM desteklenmiyor” yazan bir ileti görebilir. Bu açılır pencerenin akabinde iPhone büsbütün donabilir. Mac Rumors, iPhone 14 kullanıcılarının iletinin kaybolup kaybolmadığını görmek için birkaç dakika beklemesi gerektiğini, aksi takdirde, kullanıcıların akıllı telefonu SIM kart olmadan kurmayı denemrlrtini ve açılır pencerenin görünüp görünmediğine bakmalarını söyledi. Olmazsa, iPhone’unuzun en son iOS sürümünde çalıştığından emin olunması gerektiğine dikkat çekti. Şirket ayrıyeten kullanıcılardan aygıtı geri yüklemeye çalışmamalarını istedi.

iPhone’larda iOS 16.0.3 ile düzeltilen problemler şunlardı:

  • iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’te gelen arama ve uygulama bildirimleri gecikmesi yahut iletilmemesi
  • iPhone 14 modellerinde CarPlay telefon görüşmeleri sırasında düşük mikrofon sesi problemi
  • iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’te kamera titrekliği yahut modlar ortasında geçiş sorunu

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!