Telefon

iPhone 14 Pro alanlar çok pişman! İşte sebebi!

Apple tarafından Eylül ayında gerçekleştirilen tanıtımda karşımıza çıkan iPhone 14 serisi, kendi içerisinde farklılaşmanın doruğa çıktığı bir model olmuştu. Buna nazaran iPhone 14 ile iPhone 14 Plus modellerinde ne tasarım ne de özellik manasında dişe dokunur bir gelişme görülmezken, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modellerinde ise epey farklı aygıtlarla karşılaşmıştık. Bu iki yeni akıllı telefonun en çok göze çarpan özelliği ise tabi ki Dynamic Island yani Dinamik Ada’ydı.

Kullanıcıların bildirimleri takip edebilme konforunu üst düzeye çıkaran bu özellik sayesinde, canlı takibin yapılması, müzik denetimi ve daha pek çok yeniliğin iPhone 14 Pro kullanıcılarının beğenisine sunulduğunu görmüştük. Lakin yeni bir teknoloji olan Dinamik Ada, birçok sorunu de beraberinde getirmişti.

iPhone 14 Pro alanlar çok pişman! İşte sebebi!

İşte bu sorunlara artık bir yenisi daha eklendi. Bir Twitter kullanıcısı tarafından paylaşılan görselde net olarak görüldüğü üzere, dinamik adanın sağ ve sol hizasında beliren ve ekranın sonuna kadar uzanan bir iz mevcut. Bu müsaade neden kaynaklandığını anlamak için servise gittiğini belirten Apple kullanıcısı, servisin de bu mevzuya ait bir karşılık getiremediğini tez etti.

Üstelik bu paylaşımın altına, emsal problemleri yaşayan pek çok iPhone 14 Pro kullanıcısının yorum bırakması, sorunun tek bir bireyle sonlu olmadığını gösterdi. Bakalım Apple bu hususa ait rastgele bir açıklama yapacak mı?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking