Telefon

iPhone 14 Pro ve Pro Max almak isteyenler için berbat haber

Bu, önsipariş veren müşterilerin “yeni eserlerini almak için daha uzun bekleme süreleri” yaşayacakları manasına geliyor.

Açıklamada “COVID-19 kısıtlamaları, Çin’in Zhengzhou kentinde bulunan iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max montaj tesisini süreksiz olarak etkiledi. Tesis şu anda değerli ölçüde düşük kapasitede çalışıyor. COVID-19 salgını boyunca yaptığımız üzere, tedarik zincirimizdeki çalışanların sıhhatine ve güvenliğine öncelik veriyoruz.

iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modellerine yüksek talep görmeye devam ediyoruz. Lakin şu an daha evvel umduğumuzdan daha yavaş iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max sevkiyatı bekliyoruz. Müşterilerimiz yeni eserlerini almak için daha uzun beklemek zorunda kalacak. Çalışanlarımızın sıhhat ve güvenliğini sağlarken olağan üretim düzeylerine dönebilmek için de tedarikçimizle yakın bir formda çalışıyoruz.”

iPhone 14 Pro ve Pro Max almak isteyenler için makus haber

Çin hükümetinin salgının akabinde Foxconn fabrikasının bulunduğu bölgede bir hafta boyunca sokağa çıkma yasağı ilan etmesinin akabinde sevkiyatlarda yavaşlama olması aslında bekleniyordu. Hükümetin “Covid Zero” (0 Vaka) yaklaşımının bir kesimi olan hareket, Apple’ın beş yeni akıllı telefonundan dördünü üreten fabrikayı etkiliyor. Genel olarak bu durum iPhone üretimini %30 oranında azaltabilir.

Eylül ayında piyasaya sürülen iPhone 14, evvelki modele nazaran nispeten küçük bir değişim yaşadı; ana değişiklik, SIM tepsisinin ve iPhone 14 Pro’daki Dinamik Ada’nın ortadan kaldırılması oldu. Nakliye mühleti şu anda ABD’de 3-4 hafta olarak görünüyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi