Telefon

iPhone SE 4 tasarımı sızdırıldı: Hangi iPhone modeline benziyor

Apple, birinci iPhone SE telefonunu 2016‘da tanıttı. iPhone 6S’nin yonga seti ile fakat iPhone 5S’nin gövdesiyle tanıtılmıştı. 2020 sürümü için iPhone 8’in dizaynını iPhone 11 serisi yonga setini kullanmıştı. 2022 iPhone SE’si, iPhone 8 ile tıpkı dizayna sahip fakat iPhone 13 serisinden geliştirilmiş bir kamera ve yüksek performanslı Apple A15 Bionic yonga seti ile piyasaya çıkmıştı. 2024‘te çıkacağına dair söylentiler olan iPhone SE 4, sızdırılan imgeler ile aygıtın iPhone XR‘a benzediği görüldü. Aygıtın ekranında tıpkı iPhone XR‘da olduğu üzere bir çentik olacak.

Teknoloji devinden resmi bir açıklama olmamasına rağmen, bir sonraki en yeni Apple A16 yonga seti tarafından desteklenmesi beklenen iPhone SE 4’ün ekranının 6.1 inç olacağı sav ediliyor. Touch ID tuşu olmayan, iPhone XR’ı temel alacağı konuşulan aygıt için Face ID özelliğine sahip olacağı söyleniyor. Apple’ın bu tarihe kadar piyasaya sürdüğü üç jenerasyon iPhone SE’lerde olduğu üzere 64 GB depolama alanı sunacağı da kestirim edilmekte.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom