Telefon

Kablosuz ses tecrübesi bir üst düzeye çıkacak! Qualcomm S5 Gen 2 tanıtıldı

Qualcomm, Hawaii’de devam eden Snapdragon Summit 2022 etkinliğinde birkaç yeni yonga setini tanıttı. Akıllı telefonlar için merakla beklenen Snapdragon 8 Gen 2 amiral gemisi yonga setinin yanı sıra şirket, birinci sınıf kablosuz ses donanımı için özellikleri ile dikkat çeken Qualcomm S3 Gen 2 ve Qualcomm S5 Gen 2’yi duyurdu.

Qualcomm S5 Gen 2 ve S3 Gen 2 özellikleri

Yeni Qualcomm S3 Gen 2 ve Qualcomm S5 Gen 2 Ses yongaları, şirketin bu yılın başlarında MWC’de duyurduğu Qualcomm S3 ve Qualcomm S5’in selefeli olarak nitelendiriliyor. Qualcomm, Snapdragon Sound teknolojisini destekleyen ve Snapdragon 8 Gen 2 ile çalışacak biçimde optimize edilmiş yeni ses platformlarının şirketin “bugüne kadarki en gelişmiş Bluetooth ses platformu” olduğunu tez ediyor.

Her iki yonga seti de Snapdragon Sound’a dinamik baş takibi özellikli uzamsal ses, geliştirilmiş kayıpsız müzik akışı özelliklerine sahip. Qualcomm ayrıyeten, düşük gecikmeli oyun tecrübesi için telefon ile kulaklıklar ortasında 48 ms gecikme dahil olmak üzere bir dizi yeni premium özellik sunacağını duyurdu.

Yeni yonga setlerinin dikkat çeken bir öbür özelliğiyse üçüncü jenerasyon Qualcomm Uyarlanabilir Faal Gürültü Tedbire özelliğini destekliyor olması. Yeni ses platformlarındaki Dinamik ANC teknolojisi, otomatik konuşma algılamalı Dinamik Saydamlık modunu da içeriyor.

Qualcomm ve Ses, Müzik ve Giyilebilir Aygıtlardan Sorumlu Genel Müdürü James Chapman’ın yeni ses yongaları hakkında açıklaması ise şu formda:

Yeni kuşak Qualcomm S5 ve S3 platformları, tüketicilerin en çok istediği varlıklı özellikleri sunarken tıpkı vakitte ultra düşük güç performansı sunmak üzere tasarlandı. Bluetooth üzerinden Kayıpsız sesi birinci sefer biz sunduk ve o vakitten beri de bunu yapmaya devam ediyoruz. 2022 Sound of Sound tüketici araştırmamızdan, tüketicilerin yarısından fazlasının bir sonraki kablosuz kulaklık setlerinde uzamsal ses için dayanak arayacaklarını söylediğini biliyoruz. Geliştirdiğimiz yeni platformlarımızda Snapdragon Sound teknolojilerine dinamik baş takibi, yeni Bluetooth LE Audio spesifikasyonu için kayıpsız ses ve daha düşük gecikme mevcut.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking