Teknoloji

Kia Picanto fiyat listesi: Kendisi de küçük fiyatı büyük

Araba piyasası ülkemizde daima olarak yükselmeye devam ediyor. Şayet aklınızda A sınıfı küçük bir otomobil satın alayım, fiyatı da uygun olsun biçiminde bir fikir varsa fiyatın uygun olmayacağını peşinen söyleyebiliriz. Bunu Kia Picanto şimdiki fiyat listesinden de anlamak mümkün.

Piyasada sert rakipleri bulunan aracın neden bu kadar yüksek perdeden bir fiyata sahip olduğunu ise Kia yetkililerine sormak lazım.

Kia Picanto fiyat listesi: Kendisi küçük fiyatı büyük

Kia Picanto giriş düzeyinde bile 443.000 TL’lik bir fiyata sahip. Açık konuşmak gerekirse aracın bu fiyatı, tüketicilerin gözünü önemli manada korkutuyor.

Dolayısıyla Picanto, sınıfıyla aksi orantılı olarak kendisi küçük olsa da fiyatıyla devasa bir noktada bulunuyor. Modelin baz donanım paketinde 67 beygir gücündeki 1.0 litrelik akaryakıtlı motor ve otomatik şanzıman yer aldığını da tabir etmeden geçmeyelim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom