Teknoloji

Kia Picanto fiyatıyla yüzleri güldürdü!

Sıfır otomobil satın almanın giderek zorlaştığı bir iklimde yaşıyoruz. Çabucak çabucak haftalık değişen fiyatlar, tüketicileri de kararsız bırakıyor.

Tabii bu türlü bir ortamın ortaya çıkmasında rol oynayan faktörler var. Bunlardan birincisi lokal, bir oburu ise memleketler arası bir sorun olarak söz edilebilir. Mahallî olarak bahsettiğimiz sorun, büsbütün Türkiye’nin ekonomik konjonktürü ile alakalı.

Uluslararası olarak nitelendirdiğimiz sorun ise daima duyduğumuz çip krizi. Üstelik bu krizin Rusya ve Ukrayna ortasında yaşanan savaş nedeniyle daha derinleştiği de bir gerçek.

Kia Picanto fiyatıyla yüzleri güldürdü!

İşte bu türlü bir ortamda Kia Picanto fiyatı ile yüzleri güldürmeyi başardı. A sınıfı bir hatchback modeli olan Picanto, emsallerinin bilakis baz düzeyinde bile manuel vites ile gelmiyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al