Teknoloji

Kripto topluluğu, 31 Ekim 2022 için Polygon (MATIC) fiyatını iddia etti!

Sorumluluk Reddi: CoinMarketCap kripto para topluluğu fiyat kestirimi sadece kullanıcılarının oylarına dayanmaktadır. İddialar, ay sonu fiyatlarını garanti etmez.

Polygon ( MATIC ), bilhassa Ethereum L2 belirteci ve Robinhood ticaret platformu ortasında yakın vakitte onaylanan iştirak üzere en son olayların ışığında, birtakım ilgi alımlı vakitlere gidiyor üzere görünüyor.

Kripto topluluğu, 31 Ekim 2022 için Polygon (MATIC) fiyatını kestirim etti!

Polygon daha evvel MATIC’in fiyat hareketi üzerinde tesiri olan Robinhood ile bir işbirliğini duyurmuştu. En son duyuru, perde ardında gerçekleşen süratli gelişmeyi vurgulamaktadır. Kripto para piyasasının oynaklığı göz önüne alındığında, yatırımcılar artık MATIC jetonunun yakın gelecekte süreç yapacağı fiyatı merak ediyor.

29 Eylül’de CoinMarketCap’in ‘Fiyat Tahminleri’ aracındaki topluluk iddialarını kullanarak toplanan datalara nazaran, Polygon’un 31 Ekim 2022’ye kadar ortalama 0,885 $ fiyatla süreç görmesi bekleniyor.

Tahmin, yayınlandığı tarihte 3.713 oyla oluşturulan varsayımın sonucuyla %18,56 yahut +0,13$’lık bir artışı temsil ediyor.

31 Ekim 2022 için MATIC ortalama fiyat iddiası. Kaynak: CoinMarketCap

Son duyuruya yükseliş yansısı yok

27 Eylül’de Robinhood, Web3 cüzdanının sadece Polygon’da piyasaya sürüleceğini duyurdu.

İyimser duyuruya karşın, MATIC tokeninin fiyatında değerli bir değişiklik olmadı. Buna karşın, yeni lansmanın sonunda yatırımcıların görüşünde olumlu bir değişime neden olma mümkünlüğü var. MATIC yüklü hassaslık endeksi son dört haftadır düşük aralığında kaldı.

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi