Telefon

Küllerinden doğuyor: Snapchat+, iki milyon faal abone sayısına ulaştı!

Bir periyodun tanınan toplumsal medya uygulaması Snapchat, günümüzde eski görkeminden uzak günler geçiriyor. Snap olarak bilinen “Hikayeler” özelliğinin tüm rakipleri tarafından kullanılması ve TikTok sayesinde kısa görüntü akımının yine ortaya çıkması bunun temel nedenlerinden olarak kabul ediliyor. Lakin bu gidişata dur demek isteyen şirket, bir müddet evvel çeşitli avantajlara sahip Snapchat+ isimli abonelik sistemini duyurdu. Görünen o ki hayli başarılı olan servis, şirketin adeta küllerinden doğmasına neden olacak kadar ilgi çekti!

Snapchat+, iki milyon faal abone sayısına ulaştı!

Geçtiğimiz Ağustos ayında bir milyon kullanıcı sayısına ulaşan Snapchat+, ortadan geçen beş aylık müddette adeta tepeye tırmandı. Kısa müddet evvel açıklama yapan şirket, iki milyon abone amacını tutturduklarını açıkladı. Bu da ayda 3.99 dolar ödeyen milyonlar ve hasebiyle şirket için hayli değerli bir gelir modeli demek.

Snapchat+‘ın bu başarısı pek çok kişi için sürpriz oldu. Şirket son yıllarda akıllı gözlük üzere birkaç farklı iş kolu denemiş lakin istenilen başarıyı elde edememişti. Abonelik servisinin muvaffakiyetinin gerisinde ise farklı özellikler yatıyor. An itibariyle bir düzineden fazla özellik yalnızca + kullanıcıları tarafından deneyimlenebiliyor.

Bunlar ortasında şahsa özel özel Bitmoji, öncelikli ileti ve öykülere verilen yanıtların üst sıralarda olması üzere ayrıntılar artılar var. Örnek vermek gerekirse, ileti atmak istediğiniz bir ünlü varsa ve Snapchat’i kullanıyorsa, tek yapmanız gereken 3.99 dolar ödemek.

Snapchat+, ABD, İngiltere, Almanya, Fransa, Yeni Zelanda, Suudi Arabistan, Kanada ve Avustralya gibi yerlerde yer aldı. Artık ise Umman, Hindistan, Katar, Kuveyt, Bahreyn, İsrail, Mısır, Danimarka, İsveç, Norveç, İsviçre, Hollanda, Belçika, Finlandiya, İrlanda ve Avusturya gibi ülkelerde de kullanılabilir durumda. Ne yazık ki Türkiye’ye ne vakit geleceği şu an için belgisiz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!