Telefon

Lenovo ve Motorola’nın birinci ortak telefonu ThinkPhone by Motorola tanıtıldı

Çinli teknoloji devi Lenovo, yaklaşık 10 yıl öncesine kadar büyük ölçüde bilgisayar dalındaki hissesi ile gündeme gelen bir isimdi. Fakat bünyesine Motorola’yı katan teknoloji devi, o saatten itibaren akıllı telefon dünyasının da kıymetli oyuncularından biri haline geldi. Bununla birlikte düne kadar Lenovo ve Motorola markalarını yan yana getiren hiçbir eser görmemiştik. Lakin artık ThinkPhone by Motorola var.

Çinli teknoloji devi tarafından tanıtılan yeni akıllı telefona baktığımız vakit bu aygıtın 6,6 inç büyüklüğünde ve 1080×2400 piksel çözünürlüğünde 144Hz OLED ekrana sahip olduğunu görüyoruz. Gücünü Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinden alan ThinkPhone by Motorola, isminden de anlaşılacağı üzere Lenovo ThinkPad marka dizüstü bilgisayarlardan ilham almış.

Lenovo ve Motorola’nın birinci ortak telefonu ThinkPhone by Motorola tanıtıldı

Güçlü işlemcisini 8GB RAM + 128GB dahili depolama alanı, 12GB RAM + 256GB dahili depolama alanı ve 12GB RAM + 512GB dahili depolama alanı seçenekleriyle destekleyen ThinkPhone by Motorola elektriksel gücünü ise 68W süratli şarj takviyesi sunan 5.000mAh’lık pilinden alıyor.

Telefonun art yüzeyinde 50MP + 13MP’den oluşan ikili kamera heyetimi bulunurken, aygıtın ön yüzeyinde ise 32MP’lik tek bir lens mevcut. Lakin bu ön kameranın ekran altı teknolojiye sahip olduğunu da belirtelim. Lenovo yeni akıllı telefonun çıkış tarihi yahut fiyatı hakkında ise şimdilik bir bilgi vermedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking