Teknoloji

Litecoin 100 Dolara Ulaşabilir mi?

Litecoin’in ( LTC ) fiyatı 23 Kasım’da yükseldi ve LTC 24 saat içinde piyasa pahasına 1 milyar doların üzerinde bedel kattı.

Litecoin 100 Dolara Ulaşabilir mi?

Litecoin’in fiyatındaki artış göz önüne alındığında, takma isimli kripto ticaret uzmanı Rekt Capital 23 Kasım’da, kripto para ünitesinin evvelki üst taraflı fitillere dayanarak Aralık ayında yükselmeye devam etmesi için LTC’nin aylık kapanışının 67 doların üzerinde kalması gerektiğini belirtti:

“LTC aksi fitilleri, nihayetinde orada reddetmeden evvel 85-98 $ bölgesine (mavi) kadar yükseldi. Fiyatın Aylık Kapanış yapması ve gelecek ay daha yükseğe çıkması için 67 doların üzerinde kalması gerekiyor.”

LTC aylık kapanış. Kaynak: Rekt Capital

“$LTC, tarihi Birikim Alanının (yeşil) ötesinde, sadece kelam konusu talep alanının daha derinlerini reddetmek için üst taraflı fitiller (sarı daireler) gerçekleştirme geçmişine sahiptir. Yeni bir makro yükseliş trendini onaylamak için #LTC’nin Aylık Kapanıştan sonra 67 doların üzerinde kalması gerekiyor.”

Aynı vakitte, yükseliş ivmesi göz önüne alındığında, LTC/BTC ticareti, Ocak 2020’ye kadar uzanan bir makro düşüş trendinden çıktı.

LTC/BTC düşüş trendi kırılıyor. Kaynak: Rekt Capital

Önde gelen kripto analisti Altcoin Sherpa , 200 günlük üstel hareketli ortalamayı (EMA) aksine çevirdikten sonra, LTC için bir sonraki düzeyin, yükseliş ivmesini sürdürmesi halinde 100 dolar olacağını kaydetti.

“$LTC: HTF çizelgelerindeki düzeyler burada. Son birkaç gündeki çılgın atılımlar, #Litecoin’in bu çeşit bir muvaffakiyete sahip olacağını kim düşünebilirdi? 200d EMA bilakis döndü, lakin birtakım değerli düzeyler burada. Bu güçlü bir formda devam ederse bir sonraki düzey 100 $ olacaktır (buradan hala alım yapmıyorum)”

LTC toplumsal etkileşimleri. Kaynak: LunarCrush

Varlığa olan ilgiye karşın Finbold, CoinMarketCap’teki Litecoin topluluğunun madeni parada düşüş eğilimini sürdürdüğünü bildirdi ve LTC’nin 31 Aralık 2022’ye kadar ortalama 58,36 dolardan süreç göreceğini kestirim ediyor. Şu anda, LTC %11,2 artışla 10,23 dolardan süreç görüyor. yayın tarihindeki Finbold datalarına nazaran son 24 saat.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking