Teknoloji

Luigi’s Mansion 3 İçin Birinci Oynanış Fragmanı Gösterildi

Özellikle el konsollarında önemli bir popülerlik kazanan Luigi’s Mansion yeni oyunuyla Nintendo Switch’e gelmeye hazırlanıyor. Hayaletlerle dolu bir malikanede hayatta kalmaya çalışan Luigi’nin bu yeni macerası birinci defa ayrıntılı oynanış imgeleriyle karşımızda.

Bu kere bir malikanede değil otelde geçecek olan macera, öykü tarafında evvelki oyunlara nazaran eli bol davranacak üzere görünüyor. Tatil için Mario, Luigi ve öteki Mushroom Kingdom sakinleri bir otele davet edilirler. Ancak paranormal olaylar baş gösterdiğinde, Luigi hamasetini toplayarak hayaletlerin karşısına çıkar.

Yeni jenerasyon konsollarla birlikte Luigi’nin elektrik süpürgesinden bozma hayalet yakalama aracı da yesyeni yetenekler kazanmış durumda. Poltergust G-00 ile yakalanmaya direnen hayaletleri yere çarpabiliyor, birtakım nesneleri kendimize gerçek çekebiliyor yahut ileri yanlışsız süratlice zıplayabiliyoruz.

3 dakikanın üzerindeki oynanış tanıtımı fragmanını çabucak aşağıdan izleyebilirsiniz. Âlâ seyirler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi