Teknoloji

Marvel’s Avengers Oynanış Görüntüsü Sızdırıldı

İlk olarak geçtiğimiz hafta E3 2019 aktifliği kapsamında gösterilen Marvel’s Avengers oyunu karakter dizaynlarından ötürü oyuncular tarafından bir epey eleştirilmişti. Yaşanan bu gelişmenin çabucak akabinde ise, Marvel’s Avengers oynanış videosu sızdırıldı.

Tüm E3 2019 haberlerine bu irtibattan ulaşabilirsiniz.

Sızdırılan görüntüden da görebileceğiniz üzere, yeni oyun ile bir arada bizleri hem hareketli hem de aksiyon dolu bir oynanış bekliyor. Marvel Sinematik Evreni’ni oyun dünyasına taşıyacak olan Eidos Montreal ve Cyrstal Dynamics, tıpkı vakitte birinci Avengers sinemasındaki Thor, Black Widow, Iron Man, Captain America ve Hulk üzere kahramanları bir ortaya getiriyor.

Bunun haricinde, yeni oyunun hem tek kişilik hem de co-op oynanışa mesken sahipliği yapacağını da bilhassa belirtelim. Son olarak, Avengers oyunu 15 Mayıs 2020’de PC, PS4, Xbox One ve Google Stadia için satışa sunulacak. Çabucak aşağıdan bahsi geçen oynanış görüntüsünü izleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - Betgol kirala - Ronabet kirala - Totobo kirala - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom