Teknoloji

Marvel’s Avengers Oyunu Birinci Defa Gösterildi

Marvel Sinematik Evreni’ni görüntü oyun dünyasında taşıyacak olan Marvel’s Avengers, birinci Avengers sinemasındaki Thor, Black Widow, Iron Man, Captain America ve Hulk üzere kahramanları bir ortaya getiriyor.

Tüm E3 2019 haberlerine bu ilişkiden ulaşabilirsiniz.

Kostüm seçimleri tarafında büyük oranda sinematik cihana sadık kalan üretim, karakter modellemeleri ve seslendirme tarafında ise sinemalarla birebir çizgide ilerlemiyor. Karakterlerimizin görünüşleri uzun vakittir alışılan sinematik cihan kahramanlarından hayli farklı. Eidos Montreal ve Cyrstal Dynamics tarafından geliştirilen oyunun hem tek kişi hem de co-op oynanışa dayanak vereceğini belirtelim.

Marvel’s Avengers 15 Mayıs 2020’de PC, PS4, Xbox One ve Google Stadia için satışa sunulacak. Oyunun PS4’e özel düzenlenecek betasına ise önümüzdeki aylarda ulaşabileceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Kiralık Depo - Kartal Evden Eve Nakliyat - Yalçın Eldoğan - mercedes fiyat listesi - Bahçe Mobilyaları - sanal yüz oluşturma - ai search engines - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - piar ne demek - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al