Teknoloji

Mcdodo’dan arabanın süratiyle yarışan araç şarjı

Apple’ın telefon, akıllı saat ve başka aygıtları için sunduğu aksesuarlar her zaman alternatiflerine kıyasla bir oldukça pahalı. Son yıllarda döviz kurunun önemli bir halde artması sonrasında bir telefon kılıfının fiyatı 1000 TL düzeyini geçti. Bu kapsamda kaliteli ve uygun fiyatlı aksesuarları ile kullanıcıların gözdesi haline gelen markalardan birisi olan Mcdodo 107W araba şarj aygıtı ile gündemde.

Mcdodo 107W araba şarj aygıtı özellikleri

Mcdodo’nun birebir anda telefon, bilgisayar, tablet, araç kamerası gibi 5 aygıtın süratli şarjını mümkün kılan ve dijital göstergeye mesken sahipliği yapan 107W Otomobil Şarj Cihazı şık dizaynıyla dikkat çekerken, yüksek şarj gücü sayesinde aygıtların güya prize takılıymış üzere kısa müddette şarj olabilmesini sağlıyor.

4 USB, 1 Type-C girişine sahip olan şarj aygıtı, aracınızda iPhone’unuzu azamî hızda 27W güçle şarj ederek, 30 dakikada yüzde 65 doluluğa ulaştırıyor. 1.5 metrelik uzatma kablosuyla, aracın her noktasına sabitlenebilen aygıt; yüksek kalite çiple hem akım, hem ısınmaya karşı korunma sağlıyor.

614,90 TL fiyat etiketine sahip olan eserin üzerindeki dijital göstergenin düzgün bir dizaynla buluşması, aygıtın aracınıza başka bir hava katmasını sağlıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - Betgol kirala - Ronabet kirala - Totobo kirala - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom