Telefon

MIUI 14 tasarımı tanıtımdan önce sızdırıldı! Tek kelime ile harika!

Xiaomi’nin bu ayın sonlarında Android 13 temelli MIUI 14‘ü duyurması bekleniyor ve yakında Xiaomi telefonlarına gelecek birçok değişiklik değişiklik günlüğü ile birlikte resmi tanıtımından önce çevrimiçi olarak ortaya çıktı.

MIUI 14, daha az yer kaplayan ve daha az güç kullanan önceden yüklenmiş uygulamalarla daha iyi performans sağlayan gelişmiş bir sisteme sahip olacak. Yeni güncelleme ile kullanıcılar bulutta hiçbir kullanıcı verisi depolanmadan ve tüm eylemleri cihazda yerel olarak gerçekleştirebilecekler. Ek olarak Xiaomi, Android 13’ün yeni tema seçeneklerini tanıttığını ima ediyor; Ancak bunlar, MIUI 14’ün Android 12 tabanlı dağıtımlarında kullanılamayabilir. Kullanıcılar ayrıca tamamen yeni widget formatı, ana ekran klasörleri ve “süper simgeler” ile daha fazla kişiselleştirme seçeneği bulacaklar. Mi, AI sesli yardımcısı, belge tarama, çeviriler, spam arama filtreli arama asistanı gibi daha fazla özelliğe sahip olacak. Xiaomi ayrıca kulaklık, tablet ve TV gibi diğer Xiaomi cihazlarıyla eşleştirme ve bağlantı kararlılığını da yeniden düzenledi. Arama geçmişi ve kategorilere göre sıralanmış sonuçlar içeren ayarlarda gelişmiş bir arama işlevi bulunacak. MIUI 14 ayrıca, Wi-Fi sinyali zayıf olduğunda mobil verileri kullanarak daha fazla kablosuz kart okuyucu ve bağlantı hızı artışı için destek sağlayacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al