Teknoloji

Mount & Blade 2: Bannerlord Kapalı Beta İçin Geri Sayım

Taleworlds tarafından oyuncuların uzun vakittir beklediği Mount & Blade 2: Bannerlord kapalı beta süreci için düğmeye basıldı. Sandbox oyunun birinci kapalı betası, bir çoklu oyunculu beta olarak sunulacak. Bu manada oyuncular birbirleriyle savaşacak ve oyunun eşleştirme ile savaş sistemleri test edilmiş olacak.

Oyun stüdyosu hala Mount & Blade 2: Bannerlord çıkış tarihi içinse net bir açıklamada bulunmuş değil. Öte yandan, Bannerlord’un geliştirme evresinin hala sürdüğü ve az sayıda kullanıcıyla gerçekleştirilecek olan kapalı beta testinde meseleyle karşılaşılmaması ve geri bildirimlerin olumlu olması sonrasında, tüm oyuncuların çoklu oyuncuyu test etmesine müsaade verileceği belirtiliyor.

Taleworlds hala oyunun özellik ve içeriklerinin hala tamamlanmış olmaktan uzak olduğunun altını çiziyor. Bu erken testin ise oyun sistemleri ve mekaniklerine odaklı olduğu ve kararlılığa ehemmiyet verildiği vurgulanıyor. Bannerlord’un birinci duyurusunun ise bundan 7 yıl önce yapılmış olduğunu hatırlatalım.

Kapalı betaya dahil olmayan oyuncuların Bannerlord’u Gamescom 2019 fuarında deneyebileceğini de not olarak düşelim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!