Teknoloji

Ocak 2023’te izlenecek en âlâ 5 göğüs coin!

Meme kripto para üniteleri, 2021 boğa piyasası sırasında öne çıktı ve Dogecoin ( DOGE ) üzere madeni paraların önderliğinde meteorik bir bedel artışı kaydetti. Bununla birlikte, geçen yıl boyunca, genel pazar bir satış yaşadığı için birçok göğüs parasının kıymeti kıymetli ölçüde düştü.

Ocak 2023’te izlenecek en düzgün 5 göğüs coin!

Artan ağ geliştirme ve kullanım durumları üzere faktörlerin yardımıyla kimi mem paraları odak noktası olmaya devam ediyor. Bu nedenle, Finbold tarafından tahlil edildiği üzere, Ocak 2023’te izlenecek en âlâ beş mem coin aşağıdadır.

Dogecoin (DOGE)

Dogecoin 2022’de çoğunlukla kırmızı bölgede süreç görse de ağ geliştirme ve benimseme haberleriyle desteklenen küçük karlar kaydetti. Bilhassa varlık, Tesla CEO’su Elon Musk’tan dayanak aldıktan sonra yükseldi.

DOGE, tokenin Twitter’da bir ödeme seçeneği olarak entegre edilebileceğine dair spekülasyonlar olduğu düşünüldüğünde, geçerli bir yatırım fırsatı olmaya devam ediyor. Tıpkı vakitte yatırımcılar, Musk ve Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’in ağı geliştirme planları olduğunun ortaya çıkmasının akabinde muhtemel ilerlemeyi arıyor.

Ek olarak DOGE, 2022’nin küçük doruklarını inşa etmeyi hedefliyor olabilir. Bu durumda Dogecoin, 2022’de piyasa kıymetine nazaran %54 kıymet kaybederek birinci on kripto para ünitesi ortasında en âlâ performansı gösteren ikinci oldu. Mevcut durumda varlık, günlük yaklaşık %2,8’lik çıkarlarla 0,072 dolardan süreç görüyor.

Dogecoin bir günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Shiba Inu’nun (SHIB)

Shiba Inu ( SHIB ), kıymetli fiyat düzeltmesinden uzakta, topluluk ağ üzerinde çeşitli eserler sunmaya çalışırken 2023’te birkaç dönüm noktasına ulaşmayı hedefliyor. Örneğin, merkezi olmayan finans ( DeFi ), Shibarium isimli Shiba Inu katman-2 ölçekleme tahlilinin lansmanını ve metaverse’ye artan ilgiyi dört gözle bekliyor.

Basın vaktinde Shiba Inu, son 24 saatte %2’nin üzerinde karla 0,0000082 $’dan süreç görüyordu.

Shiba Inu bir günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Bonk (BONK)

Shiba Inu temalı varlık, piyasadaki gerilemeye karşın erken yatırımcılar büyük yarar elde ettikçe artan topluluk heyecanına şahit oluyor. Bilhassa Bonk (BONK), Solana ( SOL ) misli olmayan token ( NFT ) topluluklarına ve yaratıcılarına havadan atıldı, bu da süreç hacminde ve satın alma baskısında artışa neden oldu.

Bonk ivme kazanıyor olsa da, tokenın öteki mem paralarının muvaffakiyetini tekrarlayıp tekrarlamadığını izlemek farklı olacak. Birinci getirilere nazaran, token Ocak 2023 için kesin bir saat. Şu anda Bonk, son 24 saatte %60’ın üzerinde çıkarla 0,0000020$’dan el değiştiriyor.

Bonk bir günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Terra Klasik (LUNC)

Terra ( LUNA ) ekosisteminin çöküşünün akabinde, platformun yepyeni zinciri Terra Classic ( LUNC ), göğüs paralarının fiyat hareketini taklit etti. Koordineli topluluk kısa vadeli sıkıştırmalarıyla desteklenen LUNC, çıkarları kaydetmek için genel piyasa fiyat hareketine meydan okudu.

Şu anda, LUNC’nin beklentileri büyük ölçüde, daima yazma süreci üzere teşebbüslerin yanı sıra yerleşik kripto varlıklarının daima takviyesine bağlı olacaktır. Bununla birlikte, Terra’nın kurucusu Do Kwon ile ilgili rastgele bir gelişme ilgi caziptir. LUNC, 24 saat içinde %1,3’ün üzerinde çıkarla 0,00015 dolardan süreç görüyor.

Terra Classic bir günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Floki İnu (FLOKI)

Floki Inu (FLOKI), Shiba Inu’nun elde ettiği muvaffakiyetin akabinde yaratıldı. Şu anda Floki topluluğu, NFT pazarlarının, metaverse tabanlı oyunların ve eğitim platformlarının üç ana alanını geliştirmeye odaklanıyor.

Geliştirmenin başarısı muhtemelen Floki Inu’ya daha fazla yarar sunacak ve onu kitleler için alımlı kılacak. SHIB ve DOGE üzere FLOKI de Musk’tan muhtemel girdiler arayacaktır. Basın vaktinde FLOKI, son 24 saat içinde yaklaşık %0,5’lik çıkarlarla 0,0000078 $’dan süreç görüyordu.

Floki bir günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Sonuç olarak, göğüs paralarının toparlanma yeteneği, konsolidasyon evresinde kalan genel piyasa hareketi tarafından belirlenecektir. İlgili toplulukların ayrıyeten, göğüs paralarının sağlam bir yarar sağlamadığı için eleştirildiği göz önüne alındığında, ekstra sıkı çalışması gerekecek.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking