Telefon

OnePlus’ın bütçe dostu tabletinden yeni haberler var

Çinli teknoloji şirketlerinin yıldan yıla kendilerini geliştirdiklerin bir devirden geçiyoruz. O denli ki akıllı telefon dünyasında Çin rüzgarlarının estiğini söylemek hiç de yanlış olmayacaktır. Her ne kadar bölümün en büyük iki ismi olan Apple ve Samsung, akıllı telefon dünyasındaki muhtemel bir Çin hegemonyasına karşı sapasağlam dursalar da sayısı her geçen gün artan büyük Çinli şirketler pazar hisselerini arttırmaya devam ediyor.

Öte yandan artık bu durum yalnızca akıllı telefon dalıyla de hudutlu değil. Çin’in en değerli akıllı telefon üreticilerinden biri olan ve bilhassa son birkaç yıldaki harikulâde başarısıyla dikkatleri üzerine çeken OnePlus, artık de tablet pazarına giriş yapmanın hazırlıklarını yapıyor.

OnePlus’ın bütçe dostu tabletinden yeni haberler var

Aslında OnePlus’ın tablet kesimine olan ilgisi 2021 yılına dayanıyor. Şirket 2021 yılında telifini aldığı OnePlus Pad ismiyle tablet dalına giriş yapacağının sinyalini vermiş lakin bu bahse ait kesin bir tarih açıklamamıştı. İşte yeni gelen bilgilere nazaran OnePlus birinci tablet modelini bu yılın ortalarına yanlışsız satışa sunmak istiyor.

OnePlus Pad hakkında şimdilik çok kıymetli bir bilgi sızıntısı mevcut değil. Fakat şirkete yakın kaynaklar bu tabletin orta düzey bir model olacağını ve bütçe dostu yapısının ön plana çıkacağını söylüyor. Yani OnePlus Samsung ve Apple’ı direkt karşısına almaktan kaçınacak. Lakin birkaç yıl sonra şirketin amiral gemisi modelleriyle daldaki yerini alacağından da kimsenin kuşkusu yok.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking