Teknoloji

Opel Corsa fiyatlarında Kasım sürprizi! Bu türlü bir listeyi kimse beklemiyordu

Zam yerine artık indirim haberi vermeyi çok istiyoruz lakin ne yazık ki bir türlü nasip olmuyor. Bu kere de Opel markası, sıfır araba fiyatlarını güncelledi. Fakat fiyatları gördüğümüzde keşke güncellemeseydi dedik. Şirketin efsane araçlarından birisi haline gelen Corsa; yarım milyonu bulan fiyatlardan satılıyor.

Tabii bu para, modelin baz donanım düzeyi için geçerli. Şayet otomatik vitese sahip olan bir Opel Corsa satın almak istiyorsanız adeta bir servet ödemeniz gerekecek.

Bu nasıl artırım Opel? Corsa fiyatları uçtu!

Aslına bakarsanız modelin geçen ayki giriş fiyatı ile bu ayki başlangıç fiyatı ortasında rastgele bir fark yok. Fakat öteki bütün donanım paketlerinde önemli artırımlar kelam konusu. Örnek vermek gerekirse geçen ay en ucuz tam otomatik şanzımanlı Corsa’nın fiyatı 569.000 TL düzeyinde idi.

Bu ay ise tıpkı seçeneğin 589.900 TL olduğuna şahit oluyoruz. Öteki seçeneklerde de emsal değişimler var. Bu gelişmeler Corsa satışlarını eminiz ki olumsuz manada etkiliyor olacaktır. Neler olacağını vakit gösterecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al