Teknoloji

Opel Mokka-e satışa çıktı! İşte özellikleri ve fiyatı!

Elektrikli otomobil dünyasında hareketli vakitlerden geçiyoruz. Kesimde liderliğe oynayan Volkswagen’in haricinde Citroen ve Peugeot üzere markaların da önemli atılımlar yaptığına şahit olduk. Artık de Opel modellerinin bir bir elektrikli versiyonlarını satışa çıkarıyor. Yakın vakitte Opel Corsa-e ile karşımıza çıkan şirket, artık de Opel Mokka-e modelini satışa sundu.

Opel Mokka-e satışa çıktı! İşte özellikleri ve fiyatı!

Opel Mokka-e için birinci olarak fiyat bilgisini verelim çünkü en merak edilen şey özelliklerden fazla fiyat oluyor. Markanın Mokka-e için belirlediği Türkiye giriş fiyatı tam 909.900 TL. Avrupa’da daha şimdiden 13 binden fazla satan Mokka-e’nin ülkemizde nasıl bir satış performansı çizeceği merak konusu. Gelin artık bu aracın biraz da teknik ayrıntılarını mercek altına almış olalım.

Fabrika datalarına nazaran araç 0’dan 100’e 9.2 saniyede çıkabiliyor. 100 kW’a kadar süratli şarj özelliği bulunan araba azamî 150 km/s suratına erişebiliyor. Bataryasının yüzde 80’lik kısmını yalnızca yarım saat üzere kısa bir müddet içerisinde doldurabilen Mokka-e, 136 hp güç ve 260 nm torka sahip. Ayrıyeten yapılan testler, aracın olağan modda kullanıldığı vakit 327 km menzil aralığı sunduğunu da bizlere söylüyor. Her ne kadar Citroen e-C4 kadar tezli olmasa da Opel Mokka-e de bu sınıfta önemli bir alternatif pozisyonunda olacak üzere duruyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - Pendik Eşya Depolama - El Yapımı Doğal Taş Takılar - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al