Telefon

Oppo Find N2 Flip birinci kere kanlı canlı göründü

Katlanabilir akıllı telefon bölümünde savlı olmak isteyen isimlerden biri olan Oppo, iki yeni aygıt üzerinde çalışıyor. Bilindiği üzere şirketin bir taraftan Samsung Galaxz Z Fold4’e rakip olmasını istediği Oppo Find N2 modeli üzerinde çalışırken, başka taraftan ise Galaxy Z Flip4’le rekabet etmesini istediği Oppo Find N2 Flip modelini geliştiriyor. Fakat bilhassa Flip modeli hakkında bugüne kadar çok fazla malumata sahip değildik. Bununla birlikte gelen son sızıntılarla birlikte bu eksiklik de tamamlanmış oldu.

İnternete düşen bir görüntüde Oppo Find N2 Flip kanlı canlı bir halde görülüyor. Lakin manzaralarda yer alan telefonun kalın bir müdafaa kılıfıyla görülmesi, şimdi son formuna ulaşmadığını anlamamızı sağladı. Bunun yanında kelam konusu sızıntıya ek olarak telefonun kimi özelliklerinin de sızdırıldığını belirtelim.

Oppo Find N2 Flip birinci kere kanlı canlı göründü

Eğer tezler doğruysa Oppo Find N2 Flip dış yüzeyde 6,8 inç iç yüzeyde ise 3,26 inç büyüklüğünde ekranlara sahip olacak. Gücünü MediaTek Dimensity 9000+ yonga setinden alması beklenen telefonun art yüzeyinde 50MP + 8MP’den oluşan ikili bir kamera konseyimi bulunacak. Elektriksel gücünü 4.300mAh’lık bataryasından alacak olan telefonun birebir vakitte 44W süratli şarj teknolojisiyle de destekleneceğini hatırlatalım. Son olarak telefonun önümüzdeki yılın birinci çeyreğinde satışa sunulmasının beklenildiğini de belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - Pendik Eşya Depolama - El Yapımı Doğal Taş Takılar - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al