Telefon

Oppo Find N2 Flip’in Geekbench test sonuçları ortaya çıktı

Akıllı telefon dünyasının bir alt kolu olarak şekillenen fakat son zamanlardaki popülaritesi günden güne artmaya devam eden katlanabilir akıllı telefon bölümü, neredeyse her hafta yeni bir aygıt ile birlikte gündeme geliyor. Katlanabilir akıllı telefon pazarına dahil olacağı düşünülen en yeni isimlerden biri de Oppo Find N2 Flip modeli.

İsminden de anlaşılacağı üzere Samsung’un Galaxy Z Flip serisinin Flip 4 modeline rakip olacak olan Oppo Find N2 Flip’in Geekbench test sonuçları ortaya çıktı. İnternete yansıyan bilgilere nazaran bu telefon tek çekirdek testinden 906 puan alırken çoklu çekirdek testinden ise 3132 puan almayı başardı.

Oppo Find N2 Flip’in Geekbench test sonuçları ortaya çıktı

Ancak bu puanlar rakip olarak gördüğü Galaxy Z Flip 4’ü geride bırakmayı yetecek mi? Karşılığı kolay: Hayır.

Geçtiğimiz yılın ikinci yarısında tanıtılan Samsung’un katlanabilir akıllı telefon modeli, tek işlemci testinden 1277 çoklu işlemci testinden ise 3642 puan almayı başarmıştı. Yani Oppo Find N2 Flip’in şimdilik rakibinden daha uygun bir performansa sahip olması pek mümkün değil üzere görünüyor. Fakat Oppo’nun katlanabilir akıllı telefon modelini öne çıkaran çok değerli bir özelliği var o da ön panelinde taşıdığı 2,26 inçlik OLED ekranı. Öbür rakiplerine nazaran “devasa” denilebilecek bir ölçüye sahip olan bu ikinci ekran, Oppo’nun elini hayli güçlendirecektir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al