Telefon

Oppo Find N2, katlanabilir akıllı telefonların en büyük problemini çözecek

Kim ne derse desin artık katlanabilir akıllı telefonlar dalın tartışmasız bir gerçeği. Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un liderliğinde büyüyüp gelişen bu dal, artık sayısı son iki yılda birkaç kat artan yeni geliştiricilere de konut sahipliği yapıyor. Katlanabilir akıllı telefon bölümüne yatırım yapan isimlerden biri de Çinli teknoloji devi Oppo.

Bilindiği üzere bu şirket, katlanabilir akıllı telefon bölümüne Oppo Find N modeliyle giriş yapmış lakin birinci elin günahı olmaz kelamında olduğu üzere, birinci modelinde arzulanan muvaffakiyetten çok uzak kalınmasını pek de keder etmemişti. Lakin şirket yeni modelde kullanıcıların en çok şikayet ettikleri sorun alan aygıt tartısını değerli ölçüde azaltarak rakiplerine karşı büyük bir avantaj yakalamak istiyor.

Oppo Find N2, katlanabilir akıllı telefonların en büyük meselesini çözecek

Ünlü duyum kanalı Ice Universe tarafından servis edilen bilgilere nazaran Oppo Find N2 modelinin tartısı 240 gramın altında kalacak. Bunun manası ise aygıt selefine nazaran %15 kadar daha hafif bir model olacak. Üstelik hepsi bununla da sonlu değil, Samsung yahut Xiaomi’nin tüm katlanabilir modellerini hafiflik manasında zati sollayacak olan bu telefon, iPhone 13 Pro Max ve iPhone 14 Pro Max modellerinden bile daha hafif olacak.

Henüz çıkış tarihi hakkında net bir bilgi bulunmayan Oppo Find N2’nin gücünü Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinden alması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/