Telefon

Oppo Reno 8T 5G’den birinci haberler gelmeye başladı

Çinli akıllı telefon üreticisi Oppo, son vakitlerde hayli değerli işlere imza atıyor. Amiral gemisi modellerden tutun da giriş düzeyi aygıtlara kadar pek çok farklı kategoride çok hoş akıllı telefon seçeneklerine sahip olan Oppo, Kasım ayında Reno 9 serisini tanıtarak bu durumu bir kademe daha ileri taşımıştı.

Yeni serinin tanıtılmasıyla birlikte, Oppo’nun uzun bir mühlet Reno modelleriyle tekrar uğraşmayacağı düşünülüyordu lakin ortaya çıkan yeni bilgiler, durumun hiç de bu türlü olmadığını göstermiş oldu. Duyumcular tarafından ortaya atılan bilgilere nazaran Oppo, şu sıralar Reno 8T 5G modeli üzerinde çalışıyor.

Oppo Reno 8T 5G’den birinci haberler gelmeye başladı

Bu aygıta ait şimdi ortaya çıkmış çok net bilgiler mevcut değil. Lakin geçtiğimiz günlerde birinci kez bir sertifikasyon sürecinde kendini gösteren Oppo Reno 8T 5G’nin, 33W süratli şarj takviyesi sunacağı mutlaklaşmış oldu.

Öte yandan, 2022 yılının Kasım ayında tanıtılan Oppo Reno 9 serisinin yankıları da sürüyor. Serinin en güçlü modeli olarak karşımıza çıkan Oppo Reno 9 Pro+ Snapdragon 8+ Gen 1 yonga seti dayanağı ve 16GB RAM 256GB / 512GB dahili depolama alanı özellikleriyle ziyadesiyle ilgi çekmişti.

Ayrıca telefonun art yüzeyinde 50MP + 8 MP + 2MP’den oluşan üçlü, ön yüzeyinde ise 32MP’den oluşan tekli kamera kurulumlarının bulunduğunu da tekrar hatırlatmış olalım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking