Telefon

Oppo Reno 9 argümanlı geliyor! Bu özellikler konuşulur

Oppo‘nun önümüzdeki haftalarda Reno 9 serisini piyasaya sürmesi bekleniyor. Sağlam bir kaynak ise şimdiden, yaklaşan akıllı telefonların ön ayrıntılarını açıkladı. Aygıtın ayrıntıları sürat kesmeden internette karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Şimdi bir kaynak, pil kapasitesinin yanı sıra aygıtın şarj standardını da ortaya çıkardı. Ayrıyeten yonga setleri ve bir renk seçeneği hakkında ipuçları verdi. Digital Chat Station’a nazaran Oppo Reno 9 serisi, 4.500 mAh pil ile desteklenecek. Aygıtın en öne çıkan özelliklerinden birisi ise UFCS takviyesi taşıması. Aygıt bunu yapan birinci telefonlardan biri olacak.

Oppo Reno 9 savlı geliyor! Bu özellikler konuşulur

Farkında olmayanlar için UFCS, Çin Bilgi ve İrtibat Teknolojileri Akademisi, akıllı telefon markaları ve çip üreticileri tarafından tasarlanan yeni bir entegre süratli şarj protokolü. Bu yeni şarj standardı, SuperVOOC, SuperCharge ve daha fazlası üzere tescilli tahlillerine ek olarak, iştirakçi şirketlerin telefonları tarafından desteklenecek.

Ayrıca sızıntı, Reno 9 serisinin Qualcomm 7 serisi ve MediaTek 8000 serisi yonga setleri tarafından destekleneceğini söylüyor. Son olarak, kaynağa nazaran, telefonlar ‘Her Şey Kırmızı’ isimli yeni bir kırmızı renk versiyonunda satışa sunulacak.

Ne yazık ki, Oppo Reno 9 serisi hakkında sahip olduğumuz tüm bilgiler bu kadar. Oppo Reno 7 serisi Kasım ayının sonunda piyasaya çıktığından, Reno 9 serisinin de tıpkı vakitlerde resmiyet kazanmasını bekleyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!