Telefon

Oppo Reno 9 seri gümbür gümbür geliyor!

Oppo Reno 9 serisinin Kasım ayında gerçekleşmesi beklenen çıkışına yaklaşıyoruz. Aygıtların lansmanı yaklaştıkça bilinen özellikler de ortaya çıkmaya devam ediyor. Weibo’dan ünlü Çin kaynaklı Dijital Sohbet İstasyonu’nun bir raporuna bakılırsa aygıtlarla ilgili ayrıntılar netleşmeye başladı.

Cihazlar Oppo Reno 8 ailesine emsal halde hem Qualcomm Snapdragon 7 serisi yongaları hem de MediaTek’in Dimensity 8 serisini kullanacak. Daha evvelki raporlar da bu özelliklere sahip Oppo Reno 9 serisine işaret ediyordu.

Oppo Reno 9 seri gümbür gümbür geliyor!

Oppo, Çin’in yeni UFCS’sini (Evrensel Süratli Şarj Spesifikasyonu) benimseyen birkaç Çinli üreticiden biri olacak. Reno 9 serisi, UFCS takviyesi ile 4.500 mAh pil kapasitesini paylaşacak. UFCS standardını destekleyen öteki üreticiler, Huawei, vivo, Xiaomi ve Angbao Electronics, Lihui Technology, Rockchip ve Silicon Power üzere Batı dünyasında daha az bilinen başka üreticiler. Son olarak, Reno9 serisi ‘Her Şey Kırmızı’ sloguna sahip olarak gelecek. Bu da aygıtların rengi hakkında hayli fikir veriyor diyebiliriz.

Ne yazık ki, Oppo Reno 9 serisi hakkında sahip olduğumuz tüm bilgiler bu kadar. Oppo Reno 7 serisi Kasım ayının sonunda piyasaya çıktığından, Reno 9 serisinin de tıpkı vakitlerde resmiyet kazanmasını bekleyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!