Telefon

Oppo, telefonlarına 5G takviyesi getiriyor!

5G hayatımıza giderek entegre olmaya başlıyor. Bu kapsamda markalar da çalışmalarını hızlandırdı. Bu haftanın başlarında Oppo, 5G ağını destekleyen şirket markalı akıllı telefon modellerinin sahibi olan Hindistan’daki Airtel kullanıcıları için 5G temas dayanağı getirdiğini duyurmuştu. Hatırlatmak gerekise Hindistan, ülkedeki farklı telekom operatörlerinden 5G ağının birinci evrelerini görmesiyle biliniyor.

Oppo, telefonlarına 5G takviyesi getiriyor!

Şimdi, Çinli akıllı telefon üreticisi bölgedeki tüm Airtel kullanıcıları için daha yeni ve daha süratli ağ standardı için dayanak getiriyor. Bu atak, şirket ve Hint telekom devi ile ortak olarak gerçekleşti. Airtel Tüketici İşleri Yöneticisi Shashwat Sharma, “OPPO, Airtel’in uzun müddettir devam eden bir ortağı ve 5G seyahatimizde onlarla bir sefer daha işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz.” tabirlerini kullandı.

“Airtel 5G Plus halihazırda 8 kentte yayında ve yakında hizmetlerimizi ülke genelinde artırmayı planlıyoruz. Mevcut Airtel 4G SIM, 5G özellikli, bu nedenle müşteriler, ayarlar altında 5G ağını seçerek tüm OPPO 5G aygıtlarında ultra süratli 5G hizmetlerinin keyfini çıkarabilir. Ağımız en düzgün tecrübesi sunacak, bu da harika ses tecrübesi ve muhteşem süratli arama teması ile birlikte bugüne nazaran 20 ila 30 kat daha yüksek suratlar ” tabirlerini ekledi

Bu, temel olarak, kullanıcıların 5G ağının avantajlarından yararlanmak için başka bir Airtel SIM kartına geçmek zorunda kalmayacağı manasına geliyor. Bu nedenle, 5G hizmetlerini sunan kentlerde yaşayan Airtel ve Oppo 5G telefon sahiplerinin, daha süratli internet irtibatının avantajlarından yararlanmak için ayarlardaki seçeneği etkinleştirmeleri kâfi olacak. OPPO şimdi öteki bölgeler için 5G takviyesinden kelam etmedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!