Teknoloji

Otomobil fiyatlarında indirim! Elinizi çabuk tutun

Otomobil fiyatlarında yaşanan gelişmeler araç sahiplerini ve araç almak isteyen insanları yakından ilgilendirmeye devam ediyor. Bu kapsamda artık araba fiyatlarında yeni bir fiyat beklentisi mevcut.

MASFED Genel Lideri Aydın Erkoç, yaptığı açıklamada otomotiv kesimi ile ilgili kıymetli değerlendirmelerde bulundu. Yapılan açıklamalarda “ÖTV indirimi beklentisi vatandaşların gereksinimlerini ötelemesine sebep oluyor. Vatandaş beklemeye geçtiği ve ÖTV indirimi beklenmediği için bundan ziyan görebilir” sözleri kullanıldı.

Otomotiv kesiminde çip krizi devam ediyor. Koronavirüs ile başlayan kuvvetli süreçte hem araç sahipleri hem de araç sahibi olmak isteyenler sıkıntı günler geçirmeye devam ediyor. Bu kapsamda ise âlâ haberler de gelmeye devam ediyor.

Rusya-Ukrayna savaşı da araba kesimini olumsuz etkiledi. Bu kapsamda fırsatçılar da başlarına nazaran fiyatlandırmalara devam ettiler. Lakin bu duruma hükümet bir dur dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/